News

Cyberpunk 2077: Widmo wolności na zwiastunie premierowym. CD Projekt RED przygotowuje na jutrzejszą premierę

CD Projekt RED właśnie opublikowało zwiastun rozszerzenia do Cyberpunk 2077. Premiera już jutro.

CD Projekt RED przygotowuje graczy na premierę dużego dodatku do Cyberpunka 2077. Twórcy opublikowali właśnie zwiastun przedstawiający wydarzenia, jakich doświadczy gracz podczas pozwania Widma wolności. Na przedstawionym zwiastunie możemy bliżej przyjrzeć się postaci granej przez Idrisa Elbę. Dodatek utrzymany został w klimacie szpiegowskiego thrillera, a zadaniem gracza będzie wyruszenie do Dogtown i pomoc prezydentce Nowych Stanów Zjednoczonych.

Od premiery Cyberpunk 2077 minęły prawie trzy lata. Z powodu problemów, jakich doświadczyli gracze podczas premiery, debiut Phantom Liberty znacząco się opóźnił. Dodatek pojawi się na rynku już jutro, a pierwsze recenzje wskazują na tytuł, któremu teraz warto dać szansę, szczególnie po ostatniej dużej aktualizacji, która znacząco poprawiła rozgrywkę. Twórcy zdecydowali opublikować dodatek tylko na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC, aby uniknąć sytuacji podczas optymalizacji gry na konsole poprzedniej generacji.

Graliście już w Cyberpunk 2077, czy czekacie na kompletną edycję gry, która najprawdopodobniej pojawi się wkrótce po premierze dodatku? Jak dużo błędów pojawiło się podczas waszej rozgrywki, a może te opinie były znacząco przesadzone? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Chris Metzen powraca do prac nad serią Warcraft. Twórca zaprezentuje "nową generację" World of Warcraft

arrow-right
arrow-right

Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 ze szczegółami rozdzielczości

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: