News

Microsoft chce skusić graczy niskimi cenami gier

Ceny gier w cyfrowej dystrybucji momentami przewyższają pudełkowe edycje. Dlaczego tak się dzieję, skoro odpada koszt tłoczenia płyt i wszelacy pośrednicy? Można rzec, że przy takim stanie rzeczy maczają palce sprzedawcy sklepowi, którzy mają ogromny wpływ na grową branżę.

Nie ma sensu dłużej rozwodzić się nad tym tematem, tylko wypada wspomnieć o ciekawej akcji Microsoftu. Amerykańska firma postanowiła lekko zmienić obowiązujące zasady i od jutra, aż do 24 lutego wprowadzi zupełnie nową ofertę dotyczącą ceny cyfrowej wersji Ryse: Son of Rome. Grę będzie można nabyć za jedyne 39,99 dolarów. Jeżeli gigant z z Redmond odnotuje wzrost zainteresowania tym tytułem, to w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się podobnych akcji. A kto wie, może ceny cyfrowych gier poszybują w dół?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Niezła reklama PlayStation Plus

arrow-right
arrow-right

Chroma - Muzyczna strzelanka zapowiedziana

Komentarze
...
#1
~Whisper
3769 dni temu

Kurde, jeżeli spadną ceny gier cyfrowych to będę wniebowzięta:) Bo z jakiej racji mamy płacić za nie tyle, lub więcej jak Pan redaktor słusznie zauważył, skoro nie dostajemy fizycznego nośnika.

odpowiedz
...
#2
~Ori
3769 dni temu

Jestem bardzo ciekawy, jak ta sytuacja się rozwinie.

odpowiedz
...
#3
~Kolster
3768 dni temu

Ja i tak wole wersje pudełkową ,nie ma to jak pójść do sklepu a potem z uśmiechem rozpokować grę ,po za tym zawsze można grę odsprzedać jak się znudzi.

odpowiedz
...
#4
~Drodas
3768 dni temu

Ale gdyby cyfrowa kosztowała o 50% mniej? Też wybrałbyś pudełkową?

odpowiedz
...
#5
~Ori
3768 dni temu

Ja bym się nawet nie zastanawiał:)

odpowiedz
...
#6
~Kolster
3768 dni temu

Nie lubię wersji cyfrowych,nigdy nie kupiłem takiej wersji i nie kupię ,po za ty pudełkową grę można sprzedać a cyfrowej nie i gdzie tu oszczędność .

odpowiedz
...
#7
~JimRaynor
3767 dni temu

Ale używkę odsprzedaż za cenę takiej gry z cyfrowej dystrybucji. A cyfrówkę sobie zostawisz (zapłaciłeś mniej i tak jesteś na plusie)

odpowiedz
...
#8
~Kolster
3767 dni temu

Jak sprzedaje grę to dokładam do następnej ,przechodzę grę i już nie gram w nią,to po co mam ja trzymać ,po za tym na wersje cyfrowa gry wchodzą pózniej w xbox Live a ja nie lubię czekać .

odpowiedz
...
#9
~Archer
3767 dni temu

Wiadomo, ale jakbyś miał płacić w dniu premiery powiedzmy 149 zł za Halo 5, a pudełkowa za 249 , którą odsprzedaż później powiedzmy za 150. To i tak lepiej mieć wersję cyfrową.

odpowiedz
...
#10
~Ori
3767 dni temu

Nie ważne Panowie, liczy się fakt, że mocna łyknąć Ryse za dobrą cenę. Tylko czy ten tytuł jest jej wart?

odpowiedz
...
#11
~Kolster
3767 dni temu

Gra nawet fajna ale jak mi zniknął zapis gry to się wkurzyłem i ją sprzedałem po za tym mulit trochę słabe gdyby było lepsze to bym grę zostawił,teraz zamierzam sprzedać Tomb Raider i kupić Thiefa.

odpowiedz
...
#12
~Drodas
3765 dni temu

Jak to Ci zniknął? Grałeś kiedyś w God of War? Możesz porównać Ryse i Gowa?

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: