News

Microsoft Flight Simulator 2024 przyleciał na Xbox Games Showcase

Kolejny efektowny zwiastun Microsoft Flight Simulator pieczętuje ubiegłoroczną zapowiedź.

Jeżeli myśleliście, że poprzednia odsłona cyklu popularnych symulatorów lotniczych spod stajni Microsoftu spowodowała gigantyczny opad szczęki z zachwytu (mnie jako awiacyjnego świra na pewno to spotkało), to także w przypadku nadchodzącej odsłony o oznaczeniu 2024 nie powinno być inaczej.

Oprócz znacznych usprawnień graficznych twórcy chcą nam także zaserwować dogłębne i immersyjne branie udziału w działaniach lotniczych. Co to właściwie oznacza? Zgodnie ze zwiastunem będziemy mogli wziąć udział m.in. w lotniczych akcjach gaśniczych, ratownictwach górskich czy nawet Red Bull Air Race. Wachlarz dostępnych typów statków powietrznych również ulegnie powiększeniu, gdyż poza oczywistymi samolotami czy śmigłowcami, nie zabraknie także balonów czy szybowców.

Zwiastun omawianej produkcji możecie zobaczyć tutaj:

Od premiery pierwszej części symulatorów lotniczych Microsoftu minęły ponad 32 lata, bardzo wiele w tym czasie zmieniło się na lepsze, nie tylko w kwestii grafiki, ale również samego oddania symulacji i tym samym immersji i pokazuje to także, jak wiele osób pasjonuje lotnictwo.

Powyższy zwiastun pokazuje, że wrażenia z latania powinny być lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, zwłaszcza dzięki zaprezentowanym aktywnościom do wykonywania za pośrednictwem maszyn, nie będzie to już tylko lot z punktu A do B.

Materiał wideo potwierdza również zapowiadaną wcześniej przez twórców obecność zmian pór roku, nowe efekty pogodowe, a także poprawione modele postaci. Możemy również zaobserwować obecność niezwykle szczegółowego trybu fotograficznego, uwzględniającego nawet obecność zwierząt. Z każdą kolejną odsłoną gra staje się bardziej symulacją, a zapowiedź udowadnia, że wciąż wiele można dodać i rozwinąć, aby uczynić wrażenia bliższe rzeczywistości. Zasiąść za sterami będziemy mogli już 19 Listopada 2024 roku. Pamiętajcie, że zagracie również przy użyciu subskrypcji Xbox Game Pass na Xbox Series X|S i PC!

Zatem jesteście gotowi na kolejną dawkę powietrznych wrażeń? Dajcie znać w komentarzach.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 43 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

South of Midnight z fragmentem rogzrywki

arrow-right
arrow-right

Perfect Dark wychodzi z cienia! Gra The Initiative na materiale z rozgrywką

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: