News

Perfect Dark wychodzi z cienia! Gra The Initiative na materiale z rozgrywką

Perfect Dark wyszło z cienia. Rozgrywka z gry The Initiative i Crystal Dynamics zaprezentowana.

O The Initiative mówiono wystarczająco wiele. Samo studio zostało zapowiedziane w 2018 roku, a twórcy od tego czasu kompletowali zespół do stworzenia pierwszej gry „AARA”, co oznaczać miało naprawdę wysoki budżet. W trakcie produkcji gry doszło jednak do wielu zmian, a sporo pracowników studia zrezygnowało. Pomocą okazała się współpraca z Crystal Dynamics, twórcy gier z serii Tomb Raider przez kilka lat pracowali, aby Joanna Dark powróciła w jak najlepszym stylu.

Na niedawno zakończonym Xbox Game Showcase, Microsoft w końcu zdecydował się ujawnić fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Perfect Dark. Zaprezentowano różnorodne szpiegowskie narzędzia, które pozwalają uzyskać informacje bez wykrycia. Nie zabrakło jednak również pojedynków i dynamicznego poruszania się po Egipcie. Pierwszoosobowa strzelanka przeniesie odbiorców do Afryki, w celu zapobiegnięcia epidemii groźnego wirusa.

Niestety na tym kończą się dobre wieści. Gra wciąż nie posiada nawet okienka premiery. Musimy więc oczekiwać kolejnych materiałów, jednak na ten moment premiera w 2025 roku wydaje się niepewna. Nie mam wątpliwości, jednak jeżeli chodzi o premierę w subskrypcji Xbox Game Pass (z wyłączeniem katalogu Core). Tak jak wszystkie produkcje Microsoftu, Perfect Dark również będzie dostępny tam od dnia debiutu. Jak podoba wam się zaprezentowana gra? Tego oczekiwaliście? Czy wydawca powinien w ogóle wracać do tego tytułu? Swoje zdanie możecie wyrazić w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft Flight Simulator 2024 przyleciał na Xbox Games Showcase

arrow-right
arrow-right

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl błyszczy na nowym gameplayu

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: