News

Microsoft pozazdrościł Sony streamu o grach

W poniedziałek Sony, we wtorek Microsoft. Namnożyło nam się prezentacji wideo na żywo.

Wczoraj PlayStation poinformowało o swojej prezentacji internetowej dotyczącej nadchodzących gier ( [Aktualizacja #1] Sony zapowiada na poniedziałek prezentację - State of Play), więc Microsoft nie pozostaje dłużny i już następnego dnia obejrzymy show ID@Xbox Game Pass. Kto słyszał o ID@Xbox pewnie domyśla się, że gra skupi się na grach indie, ale ponieważ określenie "indie" dawno się już rozmyło, mogą to być zarówno małe pikselowe produkcje od jednej osoby jak i "duże" gry, robione przez 40-50 osobowe zespoły.

Z gier które na pewno zobaczymy, Microsoft wymienia: Afterparty (oraz wizyta w studiu Night School Studio które grę tworzy), Void Bastards, oraz Supermarket Shriek. Prezentacja odbędzie się we wtorek 25 marca o 17:00 - ponownie, linki do streamów pojawią się zapewne kilka godzin przed (chociaż strzelam, że Microsoft przy okazji będzie promował swojego Mixera).

No cóż, tutaj szału raczej nie będzie, bo to tylko gry Indie, ale Microsoft wyraźnie ma ochotę odpowiedzieć po prezentacji Sony - "Halo, my też tu jesteśmy!".

Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Muzyczna Niedziela: Persona 4 Golden

arrow-right
arrow-right

Gry od Quantic Dream już nie są exclusivami Sony

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: