News

Monster Hunter powróci w 2025 roku! Capcom ujawnia kolejną grę

Hit Capcomu, czyli Monster Hunter doczeka się kolejnej odsłony. Fani serii będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość.

Jak co roku na zakończenie The Game Awards przygotowywana jest jedna większa zapowiedź, która ma zachwycić widownię i sprawić, że show zostanie dobrze zapamiętane. Tym razem taki zaszczyt padł na produkcję Capcomu, którzy od dłuższego czasu szykowali się do przedstawienia światu nowej gry z serii Monster Hunter.

Monster Hunter Wilds zaoferuje nowy świat, utrzymany w bardziej pustynnym i suchym klimacie. Już na pierwszym materiale możemy przyjrzeć się ujęciom z rozgrywki. Zademonstrowano burzę piaskową i zamęt, jaki jej towarzyszy. W nadchodzących miesiącach powinniśmy oczekiwać, że twórcy dostarczą kolejne zwiastuny przedstawiające kolejne szczegóły. Do premiery jednak pozostało dużo czasu, ponieważ została ona zaplanowana na 2025 rok. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC na platformie Steam.

Jakie są wasze odczucia w stosunku do przedstawionego materiału? Czy nowy Monster Hunter poszedł, w kierunku jakim oczekiwaliście? Dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 48 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Baldur's Gate 3 z tytułem Gry Roku 2023!

arrow-right
arrow-right

Skull & Bones w końcu zadebiutuje? Data premiery na nowym zwiastunie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: