News

Najgorętsze premiery - Luty

Startujemy z nowym cyklem newsów, w którym opisujemy najbardziej głośne tytuły wydawane w danym miesiącu. Styczniowa posucha już dawno za nami, a Luty niesie ze sobą kilka naprawdę wartych uwagi produkcji.


UFC Undisputed 3 – Kolejna odsłona wydawanego przez THQ symulatora walk w oktagonie. Sport ten z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny w USA za sprawą organizacji UFC, a w Polsce za sprawą rodzimego KSW. W „trójce” jednak nie uświadczymy żadnego z polskich gladiatorów. Zamiast tego po raz kolejny będziemy mogli wcielić się w jednego z aż 150 (!) autentycznych zawodników Ultimate Fighting Championship lub stworzyć własnego zapaśnika i wdrapać się po drabinie sławy na sam szczyt – do walki o mistrzowski pas.

Grand Slam Tennis 2 – Od dawien dawna gatunek konsolowego tenisa dzielił się na dwie części: symulację (Top Spin) i zręcznościówkę (Virtua Tennis). W tym roku na rynek wchodzi nowa marka od znanego producenta, podparta mocną licencją na wszystkie cztery wielkoszlemowe turnieje. Jeśli dodamy do tego elitę światowego tenisa i obsługę kontrolerów ruchu, może wyjść z tego jeden z najlepszych debiutów w kategorii gier sportowych.


Metal Gear Solid HD Collection – Jedna z największych sag w historii interaktywnej rozrywki została odnowiona i podrasowana do rozdzielczości HD. Dla osób, które z jakiś powodów nie mogły lub nie miały okazji zagrać w pierwowzory na PlayStation 2 i PSP, może to być najlepsza okazja do nadrobienia zaległości.
Ponadto swoją premierę w Lutym będzie PS VITA, która już od swoich narodzin zachęca biblioteką dobrych, wartych sprawdzenia gier. Kto nie chciałby pograć w przenośne Uncharted: Złota Otchłań lub prawie idealnie przeniesioną z konsol stacjonarnych FIFĘ? Rozkręca się także Nintendo 3DS, dzięki produkcjom takim jak Resident Evil: Revelations i Metal Gear Solid 3D: Snake Eater. Styczeń jak zwykle w branży – nie rozpieszczał, ale za to Luty prezentuje się dużo lepiej i przynosi pierwsze oznaki końca zimowej posuchy o czym świadczą też inne tytuły na duże konsole, a mam na myśli m.in. SoulCalibur V, The Darkness II, SSX, Mortal Kombat: Complete Edition, Syndicate, Asura's Wrath czy Kingdoms of Amular. Pamiętajcie, że początek zimy to dopiero wstęp do hitów pierwszego półrocza czyli m.in. Max Payne 3 i Wiedźmina 2 na Xboxa 360.

Czas czytania: 2 minut, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Już wiemy kiedy zagracie w Twisted Metal

arrow-right
arrow-right

Survival to mocny punkt drugiego Shanka

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: