News

W Naughty Dog rozpoczęto prace nad nową grą

​Po tylu sukcesach, jakie ma na koncie Naughty Dog, ze spokojem mogliby zwolnić tempo. Na szczęście, studio nie ma najmniejszego zamiaru osiąść na laurach i już ruszyły "prace" nad kolejną produkcją. Oficjalne źródło twierdzi, że "burza mózgów" w studio wre pełną parą i zastanawiają się zarówno nad kontynuacją ​​The Last of Us™, jak i stworzeniem w zupełnie nowej marki.

Zdaniem Neila Druckmanna, najważniejsze dla Naughty Dog jest stworzenie historii, która sama popędzi naprzód. Nie wiadomo więc póki co, jakiego tematu chwyci się studio, ale z pewnością możemy liczyć na kasowy tytuł. Ponadto, jeśli kogoś zastanawia pytanie, czy ​The Last of Us™ pojawi się na PlayStation 4, to na razie pozostanie w głębokiej niewiedzy, bowiem, jak twierdzi przedstawiciel studia, zasoby jakimi dysponują są mocno ograniczone i chcą spożytkować te rezerwy w odpowiedni sposób.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 25 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Deep Down zostaje oficjalnie opóźniony

arrow-right
arrow-right

Guerrilla Games wydało nowy patch do Killzone: Shadow Fall

Komentarze
...
#1
~Archer
3781 dni temu

Jestem w 100% za stworzeniem nowego IP.

TLOU to fajna historia, ale zamknięta, koniec kropka. Przydałaby się jakaś mega zabawa w stylu Uncharted.

odpowiedz
...
#2
~Whisper
3781 dni temu

Portowanie gry z PS3 (i to zeszłorocznej!) na PS4 jest stratą czasu i tandetną próbą zarobienia kasy. Kto miał zagrać, ten już dawno ukończył grę. Niech lepiej faktycznie skupią całe siły na nowej produkcji, żeby zaskoczyć graczy i grafiką i historią.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: