News

Never Alone 2 błyszczy na nowym gameplayu

Choć jest on bardzo krótki.

Never Alone 2, czyli sequel ciekawej gry indie z liskiem w tle został zapowiedziany już 2 lata temu. Od tego czasu informacji o grze jednak zrobiło się na tyle mało, że niektórzy fani zaczęli tracić nadzieję, że tytuł w ogóle się ukaże. Deweloper postanowił zmierzyć się z tym problemem wypuszczając nowy teaser gry.

Nowy materiał jest bardzo krótki i trwa zaledwie 30 sekund, ale wygląda na to, że został stworzony na silniku gry, co niewątpliwie dobrze rokuje co do prac nad grą. Możemy na nim ujrzeć dziewczynkę podróżującą z jej przyjacielem — białym liskiem, przez lodowe pustkowia, co stanowi rozwinięcie wątku fabularnego z pierwszej części gry. Deweloper chwali się ponadto stworzeniem fabuły gry we współpracy z natywnymi mieszkańcami Alaski, co ma zwiększyć immersję i podkreślić autentyczność doświadczeń w tytule.

Sequel tak samo jak i oryginał ma być grą platformową, choć tym razem postawiono większy nacisk na kooperację, która ma być dostępna od razu i na wszystkich urządzeniach (poprzednio Switch jej nie miał).

Niestety nadal nie ujawniono daty premiery gry, ani platform docelowych.

Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Cat Quest III zadebiutuje w 2024 roku

arrow-right
arrow-right

Vampire Survivors trafi w końcu na PlayStation i to z DLC

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: