News

Nowe State of Play już w przyszłym tygodniu. Gracze liczą na pokaz The Last of Us: Part II

Na nowe gry możemy już sobie ostrzyć zęby, ale liczący na informacje o next-genach nie mają na co liczyć

Imprezy State of Play organizowane przez Sony to stosunkowo nowy pomysł. Odbywające się zaczynając od marca w interwałach co kilka miesięcy wydarzenia, podczas których prezentowane są zmierzające na konsolę gry, mają być odpowiedzią korporacji na podobne poczynania konkurencji w postaci Nintendo Direct oraz Inside Xbox.

Kilka godzin temu byliśmy świadkami zapowiedzi trzeciego z tej serii ewentu poprzez oficjalne konto Sony na Twitterze:

Odbędzie się on 24 września, czyli już we wtorek i będzie miał długość około 20-minut. Przy okazji korporacja postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i oficjalnie poinformowała, iż nie przewiduje żadnych gorących newsów dotyczących przyszłej generacji na swojej konferencji. Nie oznacza to jednak, że nie będzie czego oglądać. Z pewnością możemy oczekiwać nowych pokazów znanych i zapowiedzianych już gier, jak i kilku świeżynek.

W internecie spekuluje się także o możliwym pokazie gameplay'u wyczekiwanego The Last of Us: Part II, będącego jedną z najgorętszych produkcji zmierzających na PS4. Oficjalnej informacji potwierdzającej czy TLOU 2 na konferencji się pojawi co prawda nie otrzymaliśmy, ale szanse na to wydają się całkiem spore. Chociażby z powodu nieuchronnie zbliżającej się premiery nowej generacji konsol jakie mają zadebiutować w okresie świątecznym 2020 roku, ale także dlatego, iż na ten sam dzień zapowiedziano specjalne wydarzenie dla prasy, podczas którego branżowi eksperci będą mieli szansę na bliższe poznanie wspomnianego tytułu.

Na poprzednich imprezach dowiedzieliśmy się między innymi o nowej produkcji usytuowanej w uniwersum Iron Man'a czy planowanej aktualizacji VR do No Man's Sky. Konferencje obfitowały również w prezentacje mniejszych tytułów nieprzeznaczonych dla masowego odbiorcy jak kreatywne Concrete Genie, gdzie dziecięcy bohater używa pędzla do tworzenia magicznych malunków mających za zadanie ożywić miasto.

Wydarzenie będzie można oglądać 24 września o 22:00 czasu polskiego poprzez Twitch , YouTube , Twitter oraz Facebook .

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ubisoft szykuje otwarte beta testy Ghost Recon: Breakpoint. Grę sprawdzicie jeszcze w tym miesiącu

arrow-right
arrow-right

Terminator: Resistance pojawi się w listopadzie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: