News

Ubisoft szykuje otwarte beta testy Ghost Recon: Breakpoint. Grę sprawdzicie jeszcze w tym miesiącu

Do dyspozycji będziemy mieć kilka misji głównych, parę nowych lokacji oraz tryb PvP

Do tej pory jedynie nieliczni wybrańcy, jacy dostali się do programju zamkniętych testów tytułu mieli szansę sprawdzić jak prezentuje się najnowsza odsłona cenionej serii Ghost Recon. Na szczęście niedługo się to zmieni.

Ubisoft poinformował właśnie, iż na niedługo przed planowaną premierą tytułu, jaka ma mieć miejsce się 4 października, odbędą się beta testy tytułu. W przeciwieństwie do poprzednich będą one w pełni otwarte, toteż rozgrywkę będą mogli prowadzić wszyscy zainteresowani bez przechodzenia uciążliwej dla wielu selekcji. Z tej okazji przygotowano też nowy trailer:

Gracze przetestują nową produkcję Ubisoft Paris od 26 do 29 września (czwartek — niedziela), a pobieranie plików gry będzie możliwe już od wtorku (24.09). Do naszej dyspozycji zostanie oddany znany z poprzednich testów zestaw poszerzony o kilka kolejnych misji fabularnych oraz dostęp do nowych lokacji. Oprócz całej gamy aktywności PvE głodni rozgrywek rywalizacji gracze będą mogli zmierzyć się drużynowo w przygotowanym przez deweloperów trybie PvP.

Ghost Recon: Breakpoint to najnowsza odsłona rozpoznawalnej serii opowiadającej o „duchach”, elitarnym oddziale specjalnym sformowanym do podejmowania zadań o najwyższym stopniu trudności. Tym razem komandosi trafiają na stanowiącą własność potężnej korporacji sielankową wyspę Auroa, aby zbadać dziwne wydarzenia, jakie miały miejsce w bezpośrednim jej sąsiedztwie. Po raz kolejny trzon rozgrywki będą stanowiły taktyczna walka oraz cicha eliminacja przeciwników, która pozwoli uniknąć przytłaczających sił wroga. Nowością jest wprowadzony przez deweloperów system craftingu, pozwalający nam na wytwarzanie przydatnego ekwipunku na odciętej od świata wyspie.

Gra zadebiutuje 4 października bieżącego roku w polskiej wersji językowej na PS4, Xbox One oraz PC.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Steam powinien umożliwić odsprzedaż gier — uważa francuski sąd

arrow-right
arrow-right

Nowe State of Play już w przyszłym tygodniu. Gracze liczą na pokaz The Last of Us: Part II

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: