News

Nowości na WyspaGier.pl

Za oknami zimno i ponuro. W sam raz, aby zaszyć się w domowym zaciszu i wskoczyć na WyspaGier.pl. Jak zawsze, kolejny miesiąc obfituje w nowości. W co możemy zagrać tym razem? Proponujemy zacząć przygodę od wybuchowej gry Exploders, którą znajdziecie w dziale gry zręcznościowe. Stwórz swój własny profil i pokonaj swoich realnych przeciwników.

Do wyboru masz mnóstwo awatarów, a kolejne odblokują się w trakcie twoich zwycięstw. Zasady są bardzo proste. Na planszy z labiryntem odbywa się rozgrywka, a jednym z uczestników jesteś ty. Zastawiaj bomby, aby niszczyć przeszkody i uciekaj przed wybuchem. Po drodze znajdziesz mnóstwo bonusów, które musisz zbierać. Aby wygrać, zniszcz przeciwników i zbierz jak najwięcej bonusów. Uważaj tylko, by nie wpaść w pole rażenia bomby i unikaj leżących czaszek - nie wróżą niczego dobrego.

Zabawa w Bombermana jest dynamiczna i szybka, dlatego jeśli wolisz spokojną, ale równie rozrywkową grę, wypróbuj jedną z kilku odsłon Scooby Adventure w dziale gry przygodowe . Kierujesz tu oczywiście sympatycznym pieskiem Scooby`m oraz jego przyjacielem Shaggy`m. Oboje dążą do pełnego tajemnic miejsca, rozwiązując po drodze szereg logicznych zagadek. Obserwuj uważnie przerywniki, gdyż są w nich ukryte podpowiedzi. Zbieraj przedmioty i utoruj sobie drogę do następnego etapu. Musisz uważać, bo Scooby`ego łatwo wystraszyć. A kiedy wskaźnik strachu się zapełni, będziesz musiał zacząć od nowa.

W tym zestawieniu nie może oczywiście zabraknąć jednej z najlepszych pozycji w dziale gry platformowe. Przyjemna graficznie i dopracowana w każdym calu gra - Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna - doczekała się już czwartej odsłony. Jeżeli jeszcze nie poznałeś tego tytułu, to czeka na ciebie mnóstwo zabawy. Kierując kropelką wody lub ognia musisz wspinać się na kolejne poziomy. Do poruszania Ogniem używasz strzałek, a Wodą sterujesz za pomocą klawiszy WAD. Każda z postaci zbiera kryształki w swoim kolorze. Pomagając sobie wzajemnie muszą dostać się na samą górę w jak najkrótszym czasie.

To tylko niektóre z proponowanych w tym miesiącu nowości. Dla tych, którzy poznali już wcześniej te tytuły, lub wolą gry w innych kategoriach, z pewnością znajdzie się coś wśród wielu darmowych gier, jakie znajdziecie na WyspaGier.pl . Zapraszamy.

Materiał promocyjny

Czas czytania: 2 minut, 43 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Order 1886 z premierą pod koniec 2014 roku?

arrow-right
arrow-right

Sony zaprezentuje na VGX nowe gry!

Komentarze
...
#1
~Tojo67
3888 dni temu

Fajne gierki i co najważniejsze darmowe!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: