News

Nowy Astro Bot ujawniony. Gra zmierza na PS5!

Długo musieliśmy na nią czekać.

Znacie Astro Bota? Jeśli macie konsolę PS5, to pewnie tak. Zabawny robocik był preinstalowany na wszystkich konsolach i stanowił swoistą maskotkę najnowszego sprzętu od Sony. O jego sukcesie niewątpliwie świadczył też fakt, iż gra z jego udziałem była wyjątkowo grywalna i dopracowana.

Wielu graczy prosiło Japończyków o stworzenie kolejnej, tym razem pełnoprawnej części przygód Astro Bota i mamy dla nich szczęśliwą wiadomość. Ich prośby zostały wysłuchane. W czasie dzisiejszego ewentu State of Play  Majowe State of Play zapowiedziane! ogłoszono, że sequel Astro Bota zmierza na konsole i pojawi się tam już 5 września!

Na filmiku prosto z gry stanowiącym prezentację gameplayu oprócz zabawnego robocika możemy zobaczyć również inne ikoniczne dla marki PlayStation postacie, które również pojawią się w grze. W urywkach dostrzeżemy, chociażby Nathana Drake z Uncharted, czy nawet brutalnego Kratosa z God of War. Tego jaki ostatecznie będą mieli wpływ na rozgrywkę — jeszcze nie wiemy. Jedno jest jednak pewne — będzie ciekawie!

Pre-ordery Astro Bot ruszą już 7 czerwca i wygląda na to, że gra ukaże się również w pudełku. Nie znamy jeszcze niestety docelowej ceny gry, choć znając Sony, można pokusić się o przewidywanie, że będzie ona wysoka.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kalendarz Premier — Czerwiec 2024

arrow-right
arrow-right

God of War Ragnarok z premierą na PC

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: