News

Nowy gameplay z pierwszej Mafii

Niemal 15 minut fragmentów z gry okraszonych komentarzem i polskimi napisami.

Mafia I Remastered wciąż ma wielkie szanse uniknąć przeciętnej opinii pozostałych dwóch części, których "definitywne" edycje były tylko delikatnymi ulepszeniami niepozbawionymi wad i bugów. Patrząc jednak na dzisiejszy materiał, mam wrażenie, że najlepsza część tej serii stanie się jeszcze lepsza - bo będzie teraz wyglądać jak należy. Owszem, w dniu wydania robiła wrażenie, ale nie oszukujmy się, mocno się zestarzała, a dziś widać też kilka problemów na które kiedyś nie zwracaliśmy uwagi, a były niedoróbkami (np. źle połączone szwy tekstur na budynkach i drogach).

Po tym, jak premierę przesunięto z 28 sierpnia na 25 września gracze obawiający się konwersji na kolanie nieco się uspokoili, z drugiej jednak strony miesiąc pozwoli wyeliminować tylko trochę bugów i na pewno nie będzie idealnie - ważne jednak, żeby wszelkie glitche i problemy blokujące progresję zostały wyeliminowane, nikt chyba nie będzie miał żalu gdy jakaś postać wsunie się o centymetr za bardzo w ścianę, czy jakiś przedmiot który trącimy na drodze wpadnie w śmiesznie wyglądającego bączka - oby tylko takie problemy nas spotkały.

Patrząc jednak na gameplay, zdaje się że twórcy odwalili kawał niezłej roboty i muszę przyznać, że chociaż oryginał przeszedłem dwa razy, mam ochotę zrobić to po raz trzeci dla samej tylko nowej grafiki, przez którą gra stała się bardziej filmowa. Sprawdźcie sami:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Bungie wydało książkę kucharską Destiny

arrow-right
arrow-right

Letnia Wyprzedaż w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: