Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nowy Inside Xbox zapowiedziany. Ewent rozpocznie się już dziś wieczorem

W planie jest szczegółowe omówienie specyfikacji Xbox Series X, a także pokaz kilku nowych gier zmierzających do Game Pass.

Lubicie niespodzianki? Microsoft wczoraj zapowiedział, iż nowego ewentu Inside Xbox możemy spodziewać się... dzisiaj o godzinie 23 czasu polskiego. To dość niecodziennie tempo z pewnością spowoduje, że wielu zainteresowanych nowościami na temat Xbox zielonych o konferencji dowie się zbyt późno, ale dla tych, którzy już nastawili na wydarzenie zegarki, impreza zapowiada się ciekawie.

W planie jest bowiem omówienie szczegółów specyfikacji nowej konsoli korporacji — Xbox Series X. Microsoft zaznacza od razu jednak z rozbrajającą szczerością, iż na nowe informacje nie mamy co liczyć, omówione zostaną jedynie znane już szczegóły. W ten sposób firma chce uniknąć przesadnego nahajpowania konferencji i woli delikatnie przygasić nadzieje fanów, aby nie poczuli się oni rozczarowani, zamiast pompować balonik do samego końca jak w przypadku X019.

To oczywiście nie koniec atrakcji, gdyż tego typu ewent stoi grami, a nie szczegółami technicznymi. Gracze będą mogli bliżej poznać singlową kampanię w Grounded — survivalowej grze z owadami, Gears Tactics — XCOM-owy spin-off kultowych Gearsów, a także przyjrzeć się najnowszej aktualizacji niesławnego Sea of Thieves, który dzięki kolejnym DLC staje się coraz bogatszą produkcją. Oprócz tego możemy liczyć na pokaz gier zmierzających do Game Pass, a także cyt.: „Kilka niespodzianek od ID@Xbox (programu dla deweleperów Indie)”.

Inside Xbox to seria minikonferencji organizowana od czasu do czasu, by przekazać fanom Xbox najnowsze wieści bez konieczności organizowania ogromnego ewentu. Na wydarzeniach tego cyklu gigant z Redmond często prezentuje nowe gry mające trafić do abonamentu, a także ujawnia informacje na temat aktualizacji swoich obecnych tytułów.

Wydarzenie będzie można oglądać już o godzinie 23:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale YouTube , a także Twitterze i Twitchu.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Bloober Team pracuje nad nowym Silent Hillem?

arrow-right
arrow-right

IGN zapowiada Summer of Gaming. Zobaczymy PS5 przed tą datą?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: