News

Nowy Xbox, to Xbox 8?

Microsoft zarejestrował właśnie parę domen internetowych, które mogą mieć związek z kolejnym Xboxem. Oprócz takich adresów jak: XboxTablet.com, XboxPhone.com, XboxLiveTV.com, XboxCompanion.com firma nabyła również prawa do: Xbox8.us oraz Xbox8.org.

Zastanawiacie się zapewne, dlaczego Xbox 8, a nie Xbox 720? Zapewne pamiętacie niedawne plotki, które głosiły, że nowy Xbox ma być poniekąd związany z Windowsem 8. Microsoft umieszczając w nazwie Xboxa ósemkę ujednoliciłby swoje najważniejsze produkty.

 

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Forza Horizon na nowym gameplayu

arrow-right
arrow-right

Bogusław Linda powraca w roli Kratosa

Komentarze
...
#1
~Bobas
4343 dni temu

Ma to sens

odpowiedz
...
4343 dni temu

Szkoda ze nazwa bez sensu, ale najwazniejsze co bedzie mieć w środku

odpowiedz
...
#3
~Bobas
4343 dni temu

Najważniejsze jakie będzie miał gry i jak będą chodzić. A środek posłuży tylko naiwnym w przekomarzaniu na forach. Jak to miało miejsce w dzisiejszej już old generacji z ps3 która rzekomo technicznie "niby lepsza" a do klocka startu nie miała. Co widać po grach i ich działaniu. Optymalizacja bebechów przemyślana konstrukcja to sukces konsol. A co nagle to po diable.

odpowiedz
...
4343 dni temu

Ten pisze o przepychaniu a sam to robi jak dzieciak, no zebys wiedział kazdy widział jakie gry miała dana konsola, a twoje pitolenie tego nie zmieni

odpowiedz
...
#5
~Bobas
4343 dni temu

To fakt widzieliśmy i twoje jazganie nie ma na to wpływu. Sony nie miałoby co szukać w tej branży bo sprzęt spartolili. No ale staż marka i pomoc naughty dog pozwoliła przetrwać :)

Bo reszta nie miała litości i widzieliśmy tą "jakość" bez jakości w ps3 :) No ale to już przeminęło dziś czekamy na nowy sprzęt i mam nadzieję że przemyślana konstrukcja zarówno w wydaniu sony jak i m$ przyczyni sie do tworzenia jeszcze lepszych gier bo chyba o gry chodzi czyż nie?

odpowiedz
...
4342 dni temu

Dzieciaku dorośnij, z kim ja pisze w ogóle, wejdz lepiej na forum tam rób porównania gier zobaczymy jak długo wytrwasz w swoich pierd******

odpowiedz
...
#7
~Bobas
4342 dni temu

Po twoich tekstach to ja mam wrażenie że jesteś zapryszczałym małolatem. Na forach ortodoksów zawsze będziesz czytał to co chcesz usłyszeć. Niekoniecznie związane z rzeczywistością. I tak jest w twoim przypadku smarasie. Ja nie jeden tytuł porównywałem osobiście na obydwu systemach i praktycznie każda gra na xbox360 działa wygląda lepiej. Ps3 ma to do siebie że gry się przycinają ładują są w mniejszych rozdzielczościach i często brak im aa czy posiadają słabsze tekstury i to wszystko przeważnie na domiar złego trzeba musowo e samo się instaluje na hd konsoli i tak później potrafi przycinać. Na xbox jakoś tego nie widać gry hasają z lekkością w większych rozdzielczościach z ładniejszymi teksturami czy aa. Także nie pitol młocie o czymś o czym nie masz pojęcia. A swoje teorie zostaw na ortodoksyjne forumowe paplania.

Czy ci sie to podoba czy nie tak wygląda prawda o ps3. Ale ja już i tak mam to gdzieś czekam na nową generację. W Bf3 i tak gram na pc bo na konsolach to dno. Zresztą jak większość dzisiejszych gier. Ta generacja to juz oldskul, Ale zarówno jedna maszynka jak i druga ma w swoim dorobku parę świetnych tytułów w które warto zagrać a nowości to albo pc albo czekać

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: