News

Bogusław Linda powraca w roli Kratosa

Sony Computer Entertainment Polska ma przyjemność poinformować, że w najnowszej grze PlayStation All Stars Battle Royale oprócz znakomitych postaci z gier pojawią się także znakomite głosy. W roli Kratosa ponownie niezastąpiony Bogusław Linda.

PlayStation All Stars Battle Royale to wielopoziomowa bijatyka przeznaczona do rozgrywki dla jednego gracza, jak również do gry wieloosobowej, w której może uczestniczyć do czterech graczy. Pojedynki rozgrywają się na arenach i w sceneriach znanych z gier firmowanych logo PlayStation. Gra dostępna będzie na systemy PlayStation 3 i PlayStation Vita i wykorzystywać będzie funkcję gry międzyplatformowej.

Postaci, które na pewno pojawią się w pełnej wersji tytułu to - Kratos (seria God of War), Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (Sly Cooper), Radec (seria Killzone) oraz Fat Princess (Fat Princess). Z czasem pojawiać się będą także inni bohaterowie. Każdy z nich będzie dysponować wyjątkowymi zdolnościami, nawiązującymi do gier, z których się wywodzą, a także specjalnymi "atakami".

Mamy przyjemność poinformować, że w roli Kratosa w grze PlayStation All Stars Battle Royale ponownie usłyszymy Bogusława Lindę.

"Kratos powraca po raz kolejny, tym razem w nietypowym towarzystwie, a wraz z nim niezrównany Bogusław Linda, którego głos jest nierozerwalnie związany z ta postacią. PlayStation All Stars Battle Royale jest wypełnione po brzegi kultowymi bohaterami związanymi z PlayStation, nie może więc zabraknąć ich kultowych głosów - mówi Stefan Nabiałczyk, Junior Product Manager SCE Polska.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowy Xbox, to Xbox 8?

arrow-right
arrow-right

Koniec MotorStorm Pacific Rift i MotorStorm Pacific Arctic Edge

Komentarze
...
#1
~Bobas
4343 dni temu

Ciekawe jak to sie będzie miało w praktyce

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: