News

Nowy Zwiastun rozgrywki w Enemy Front

Polskie studio CI Games udostępniło dzisiaj nowy zwiastun, prezentujący różne style rozgrywki dostępne w Enemy Front, swoim shooterze FPP osadzonym w realiach II Wojny Światowej i Powstania Warszawskiego. Zwiastun demonstruje różnorodność opcji dostępnych dla graczy, którzy będą przemierzać pola bitew spowitej wojną Europy. Trailer wraz z informacją prasową znajdziecie poniżej.

Niepostrzeżenie i po cichu, w blasku eksplozji lub na odległość strzału snajpera, bohater gry wraz z partyzantami i bojownikami ruchów oporu rzuca wyzwanie siłom okupacyjnym nazistowskich Niemiec. Robert Hawkins, amerykański korespondent wojenny polskiego pochodzenia, przeistoczy się z obserwatora w uczestnika akcji dywersyjnych i śmiałych kontrataków. Wśród nich szczególną rolę pełni Powstanie Warszawskie, największe powstanie II Wojny Światowej. Dzięki Enemy Front gracze na całym świecie poznają epizody i miejsca zainspirowane wydarzeniami z Warszawy 1944 roku.

Gra ukaże się 13 czerwca 2014 w pełnej polskiej wersji językowej na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz na PC. Ze względu na tematykę gry, bliską wielu Polakom, autorzy zdecydowali się także stworzyć wyjątkową okładkę polskiej edycji , która zostanie zaprezentowana już wkrótce.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nadchodzi otwarta beta Warface

arrow-right
arrow-right

O Devil's Third będzie jeszcze głośno

Komentarze
...
#1
~Derfel
3734 dni temu

Tutaj zgadzam się z autorem tekstu. W gameplay'u fajnie pokazane są różne style rozgrywki, które będziemy mieli do wyboru podczas gry. Informacja krótka, zwięzła i na temat. W moich oczach trailer wypadł bardzo dobrze i wzmógł apetyt na tą grę. Ciekawi mnie też okładka o której wspomniał autor:)

odpowiedz
...
#2
~Eddie
3733 dni temu

Bardzo fajny trailer, który tylko zaostrzył mi apetyt na tą grę.

odpowiedz
...
#3
~Kika
3730 dni temu

Świetna wiadomość i do tego w polskiej wersji językowej:) to utrze nosa wszystkim niezadowolonym, którzy strasznie mocno narzekali, że polska produkcja a muszą grać w angielskiej wersji :D Trailer super, skupili się na pokazaniu stylów walki a nie na tym jak wygląda otoczenie i poszczególne źdźbła trawy;) bo w końcu czy to jest aż takie istotne, żeby grafika była dopracowana do perfekcji?

odpowiedz
...
#4
~Derfel
3729 dni temu

Jeśli o mnie chodzi to grafika nie jest najważniejsza w grze. Wiadomo że to dodatkowy atut bo ładnie wygląda ale powiedzmy sobie szczerze nie po to kupujemy grę aby ona ładnie wyglądała:) Co do Enemy Front to liczę na długa kampanię, powiązanie z prawdziwą historią i grywalności. Niech mnie wciągnie;)

odpowiedz
...
#5
~Eddie
3726 dni temu

Dla każdego ważne jest coś innego. Dla mnie grafika nie jest decydującym kryterium jeśli chodzi o gry. Jest to tylko jedna z wielu składowych. Mogę równie dobrze by pochłonięty w grze o kiepskiej grafie ale ciekawej fabule, wątkach itp.

odpowiedz
...
#6
~Derfel
3716 dni temu

Jasne każdy jest inny więc i wymagania się różnią. Ja jestem też ciekawy jak będzie wyglądała rozgrywka multiplayer. Jakie tam będą tryby rozgrywki, walki, a i czy będzie np mapa z Warszawy i innych miejsc odwiedzonych w grze:) CI Games mogło by uronić rąbka tajemnicy jeszcze przed premierą;)

odpowiedz
...
#7
~Victarion
3712 dni temu

Różnorodność dodaje grze kolorytu, tunelowe bieganie i siekanie na lewo i prawo w końcu może znużyć człowieka, więc taka zmiana z rambo w cichociemnego jest jak najbardziej na plus. Co do grafy to ma być ładna, ma nie odstraszać i na trailerze się z tego wywiązali - też nie jestem fanem podziwiania pejzaży w fpsach. xD

odpowiedz
...
#8
~BenneB
3711 dni temu

Okładkę, nie wiem czy widzieliście ale wygląda fajnie a przede wszystkim inaczej. Co do samej gry, to ja się cieszę na wszystkie rozwiązania jakie wprowadzili. Dzięki możliwości wyboru stylu walki szybko nie odejdzie się od kompa. Nowy sprzęt już zamówiony;) Więc pozostało tylko odliczanie;)

odpowiedz
...
#9
~gry
3705 dni temu

Cała gra zapowiada się na dobrze wykonaną, oby tylko miała dużo klienteli bo przydało by się pociągnąć ten tytuł. Gra z dużymi możliwościami no i silnik ma duży potencjał, pewnie nie będzie to crysis ale nie liczę na to bo jednak crytek zna ten silnik od podszewki.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: