News

Oficjalna zapowiedź Destiny

Długo musieliśmy posiłkować się wszelakimi przeciekami i plotkami na temat Destiny. Koniec z tym! Bungie zdecydowało się na oficjalną zapowiedź gry, która swoim rozmachem może przyćmić nieśmiertelne Halo. Historia Destiny została osadzona w dalekiej przyszłości. Ludzkość, dzięki tajemniczej rasie Travelersów odkryła zupełnie nowe technologie, które pozwalają na pełną eksplorację najdalszych skrawków kosmosu.

Sielanka nie trwała jednak zbyt długo, bowiem nasza galaktyka została zaatakowała przez tajemnicze istoty. Niestety, ludzkość przegrywa bitwę i aby odbudować swoje siły postanawia ukryć się w specjalnym mieście - The Last City!

Na tę chwilę ujawniono trzy klasy postaci,w które będziemy mogli się wcielić - Titan ( żołnierz z ciężkim sprzętem), Warlock (gość posługujący się tajemniczą energią), oraz Hunter (czyli snajper, zwiadowca). Bungie określa Destiny jako First Person Shared World Shooter, więc do zabawy będzie potrzebne nam stałe połączenie z siecią, jednak na bank możemy wykluczyć jakikolwiek abonament - Ciekawe co na to Microsoft? W grze pojawi się mnóstwo przeróżnych pojazdów, w tym statki kosmiczne, którymi będziemy mogli pokierować. Możemy również liczyć na mega rozbudowany arsenał w postaci wielu ciekawych gier. Deweloperzy sugerują, że będziemy mogli pobawić się zarówno samotnie, jak i w kooperacji z innymi graczami.

Na tę chwilę produkcja ma pojawić się tylko i wyłącznie na Xboxie 360 i PS3, twórcy nie wykluczają również opcji, że Destiny zadebiutuje także na PC i konsolach nowej generacji. Premiery gry możemy spodziewać się na przełomie 2013-2014 roku.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zwiastun drugiego sezonu Mortal Kombat

arrow-right
arrow-right

The Last Guardian tytułem startowym PS4?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: