News

Operacja Map Madness w World of Tanks: Xbox 360 Edition

Dzisiaj o godzinie 08:00 rano, rozpoczęła się Operacja Map Madness - czasowa akcja specjalna, przeznaczona tylko i wyłącznie dla graczy World of Tanks: Xbox 360 Edition. Do 24 marca, gracze mają za zadanie wspólnymi siłami odblokować trzy nowe mapy do gry wieloosobowej, niszcząc kolejno 10, 25 i 40 milionów czołgów we wszystkich rozgrywkach sieciowych.

W niecałe 2 godziny od rozpoczęcia operacji, walcząca społeczność World of Tanks: Xbox 360 Edition na całym świecie zdołała już zniszczyć 25 milionów pojazdów, i odblokować 2 pierwsze mapy!

Cel Pierwszy
Zniszczenie przez społeczność 10 000 000 czołgów odblokuje dostęp do mapy Lakeville.

Cel Drugi
Zniszczenie przez społeczność 25 000 000 czołgów odblokuje dostęp do mapy El Halluf.

Cel Trzeci
Zniszczenie przez społeczność 40 000 000 czołgów odblokuje dostęp do mapy Prokhorovka.

Dowódcy czołgów mogą śledzić postępy zmagań bojowych za pośrednictwem meldunków przesyłanych poprzez menu startowe gry World of Tanks: Xbox 360 Edition.

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez studio Wargaming gra „World of Tanks: Xbox 360 Edition” jest dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free-to-play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live. Do gry został opracowany zupełnie nowy, intuicyjny model sterowania, integracja z Xbox Live w postaci listy znajomych, grup oraz osiągnięć, jak również interfejs gracza dostosowany do rozgrywki na dużym ekranie. „World of Tanks: Xbox 360 Edition” umożliwia także zakup dodatków w grze, w postaci czołgów klasy premium, akcesoriów i kont premium.

Powodzenia i pomyślnych łowów. Do boju!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 5 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nie jest wesoło? Kolejne oceny Ground Zeroes trafiły do sieci

arrow-right
arrow-right

Sony pokaże mnóstwo gier na GDC 2014 - Mamy oficjalną listę

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: