News

Optymistyczne info o nowym Xboxie

Oj głośno się zrobiło ostatnimi czasy o następcy Xbox`a 360. Fani konsoli, w tym również i ja przeżywamy katusze czytając kolejno wyciekające ploty odnośnie stałego podłączenia do sieci, braku wstecznej kompatybilności, czy blokowanych używek. Dziś jednak wertując tony materiałów w internecie natrafiłem na informację inną od pozostałych, która dała mi nadzieję na lepsze jutro.

Powołując się na grupę 'branżowych szpiegów' wyczytałem, że nowy Xbox nie będzie wymagał stałego połączenia z siecią. Według VGLeaks konsola musi być podłączona do sieci, jednak grać można również w trybie offline.

Wsteczna kompatybilność? Według doniesień, każdy kto zechce zagrać w gry z poprzedniej generacji będzie musiał zakupić specjalną wersję Xbox`a 360, która posłuży jako urządzenie portujące.

Ostatnia informacja dotyczy kontrolera ruchu Kinect, który dzięki sporym modyfikacją wstąpi na wyższy poziom rodzinnej rozrywki. Dzięki zastosowanym technologiom, nowa wersja kontrolera ma być tak dokładna, że będzie śledzić ruchy gałek ocznych, przez co odwrócenie wzroku od telewizora będzie skutkować pauzą w grze.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Killer Frost i Ares oficjalnie w Injustice: Gods Among Us

arrow-right
arrow-right

Kultowy Flashback powróci w tym roku

Komentarze
...
4061 dni temu

Niech coś wreszcie podadzą oficjalnie bo naprawdę masa plot powoduje wielki informatyczny chaos. Ludzie dodają swoje i takie trolki jak tomasz_pl ssie błedne info i pierdzieli jakby sam tyrał w m$ hehehehe

odpowiedz
...
4061 dni temu

Chyba po tej fali krytyki za ''allways online'' zmuszeni są zejść z tej głupiej ścieżki.

odpowiedz
...
4060 dni temu

Nic oficjalnie nie wiadomo więc nie irytuj się za wiele bo sensu nie ma. Bedą oficjalne infa będziemy dyskutować. A na razie możemy tylko podziwiać techdema

odpowiedz
...
4059 dni temu

Nic oficjalnie? pracownik microsoftu który robi z siebie błazna, za to wylatuje z roboty, bo uparcie chciał wmówić ze allways online to dobra rzecz, widać skutki kolejne kontrolowane przecieki ze rezygnują z tego w pewnym dokuczliwym stopniu

odpowiedz
...
4059 dni temu

Albo jesteś ograniczony albo naiwny. Warto przy okazji zerknąć do słownika co oznacza słowo "oficjalnie" i przestań sie nakręcać bo to sprzyja dalszym niedomówieniom i kreowaniu wyssanych z palca informacji.

odpowiedz
...
4059 dni temu

No tak a pracownik microsoftu to też wyssane z palca i potem znikający tekst na temat na ''twicie'' Pozniej microsoft przeprasza a jego sie zwalnia, nie kompromituj sie, jeśli wprowadza to co planują to bedzie fail dla M$

odpowiedz
...
4059 dni temu

Zobacz jak sam mówisz "będzie" zrozum wreszcie jak będzie to będzie!

Mam to gdzieś! jestem graczem a jak m$ da ciała to mnie to wcale nie zaboli bo jest jeszcze sony z ps4 o której możemy już dyskutować bo wiemy oficjalnie trochę wiecej niż o xbox. Także nie rozumiem do czego pijesz? i czym się podniecasz? Zaznaczę to jeszcze raz dla mnie najważniejsze są gry! A rozgrywki firm i to jeszcze wewnętrzne! robiące szum nie obchodzą mnie nic a nic a jak ma to wpływ na lepsze decyzje dla gracza to tylko lepiej i w ty.ku mam tą całą wrzawę na tematy widmo! Teraz czekam na the last of us i to jest mój cel nr.1 Wkurwiony jestem że gra zaliczyła poślizg spowodowany właśnie takimi pierdzielonymi marketingowymi plotami a premiera miała być w kwietniu! Gra ukończona leży i czeka na wydanie ale oni muszą zagrywać w czasie to jest dopiero porażka!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: