Paryż Wschodu po Mieście Aniołów
Team Bondi, panowie odpowiedzialni za świetną policyjną serię The Getaway z PS2, a także połowę równie dobrego L.A. Noire mają dla Państwa nową produkcję - Whore of the Orient.
Informację dostarczył Oficjalny Magazyn PlayStation wraz z linkiem do oficjalnej strony produkcji. Akcja gry będzie toczyć się w "Paryżu Wschodu", czyli Shanghaiu lat 30 XX wieku. Fabuła opiewać będzie tematy walk chińskich nacjonalistów, komunistów, a także lokalnej policji starającej utrzymać porządek w mieście pełnym kultorowej mieszanki. Stawiam pukiel włosów, iż bohaterem będzie właśnie jeden z policjantów, a rozgrywka nie odróżni się mocno od poprzedniej produckji Team Bondi. Pozostaje pytanie, jak uszuplony skład poradzi sobie z nową grą w świetle ostatnich infomacji o tym, jak połowę gry odwalił za nich wydawca - Rockstar Games. Ciekawostką jest również fakt, iż gra ukaże się, pam para pam, na PlayStation 4! Możecie być pewni, że kiedy pojawi się więcej informacji, przeczytacie o nich właśnie tu - na GameOnly.pl
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• FromSoftware zapowiedziało Elden Ring Nightreign! Twórcy stawiają na kooperację - 13.12.2024 14:50
• Atomic Heart otrzyma kolejne rozszerzenie fabularne! Dodatek inspirowany BioShockiem już wkrótce - 12.12.2024 09:00
• Playstation Wrapped 2024 już dostępne - 12.12.2024 08:05
• PS+ Extra i Premium na grudzień 2024 - 11.12.2024 20:39
• Kalendarz Premier – Grudzień 2024 - 02.12.2024 13:00
Nariko i Sir Daniel Fortesque oficjalnie w PlayStation All-Stars


Komentarze
Miejsce akcji mi nie leży a i L.A Noire moim zdaniem wybitne nie było.
odpowiedzMi też tak na pół pasi, ale co screen z PS4, to screen z PS4. A L.A. Noire było zajebiste w swojej kategorii. Basta.pl
odpowiedza ja mam dziwne wrażenie (i zapamiętajcie moje słowa), że tytuł ma tylko przyciągnąć uwagę i w bardziej zaawansowanym stadium produkcji gry całkowicie zmienią jej tytuł.
Nikt, a w szczególności sony nie pozwoli żeby ukazała się gra o nazwie "Ku*wa Wschodu (lub Orientu)"
odpowiedzNa ps4? a co jeszcze jej nie ma? hehehehehe jak tak dalej pójdzie to komórki zdeptają ps3 :)
odpowiedzPrzyciągają do siebie uwagę, nic więcej. Po oświadczeniach R* wyraźnie widać, że oni nie potrafią sami zrobić całej gry obecnie.
odpowiedzKolejny nudny gniot. L.A Noire ledwo skończyłem.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: