1

Poznaliśmy datę premiery Dragon Age III

Firma EA udostępniła nowy zwiastun z okazji ogłoszenia daty premiery. Gra zadebiutować ma na rynku 7 października tego roku na pececie oraz konsolach PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One. Niestety polska wersja językowa może ominąć najnowsze zabawki Sony oraz Microsoftu. Kilka nowych informacji po drugiej stronie newsa.

W samej grze wcielimy się nowego bohatera, który stanie na czele tytułowej inkwizycji. Akcja rozpocznie się 10 lat po wydarzeniach z Dragon Age: Początek. Sytuacja na całym kontynencie jest nie ciekawa przez konflikt Templariuszy z magami. A jak by tego było mało krainę nawiedziła inwazja demonów którą będziemy musieli powstrzymać.

Twórcy zapowiadają że w samej grzę dadzą nam do dyspozycji dziewięć grywalnych postaci. Dodatkowo dla w przerwie nad przechodzeniem wątku głównego będziemy mogli na przykład zbierać zioła czy polować na zwierzynę. Gra napędzana jest przez silnik Frostbite 3 przez co możemy się spodziewać dużego otwartego świata z ładną oprawą graficzną.

dragon age 3 okładka

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

1 komentarz:

  • Świetna wiadomość. Przynajmniej wiadomo kiedy można się spodziewać tej części gry. Już się nie mogę doczekać:)

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *