News

Poznaliśmy pierwszą grę marcowego PlayStation Plus? Znany informator sugeruje oczekiwaną produkcję

Sprawdzony informator twierdzi, że Sifu pojawi się w marcowym zestawie gier PlayStation Plus Essential.

Gracze jak każdego miesiąca oczekują zapowiedzi nowych gier w katalogu PlayStation Plus, w większości przypadków ofertę możemy poznać kilka dni wcześniej dzięki wyciekom. Informator billbil-kun już wielokrotnie wykazał, że posiada wiedzę na temat przygotowywanych gier. Również w tym miesiącu udało się nam dowiedzieć wcześniej na temat marcowego zestawu.

Do tej pory otrzymaliśmy informację na temat wyłącznie jednej produkcji, jednak to właśnie ona ma być najważniejszą produkcją miesiąca. Mowa tutaj o Sifu, Tytuł autorstwa Slocap wyróżnia się zaawansowanym modelem walki oraz interesującym systemem starzenia się po każdej poniesionej porażce.

Gra zadebiutowała w 2021 roku i zdobyła szczególne zainteresowanie graczy. Pozycja została oceniona na 81 punktów na platformie OpenCritic, jednak po premierze wprowadzono kilka aktualizacji, które naprawiły najważniejsze problemy.

Produkcja miałaby być dostępna w usłudze początkiem marca dla graczy PlayStation 4 i PlayStation 5. Graliście w Sifu, uważacie, że to dobra pozycja dla użytkowników PlayStation Plus? Podzielcie się waszą opinią na temat gry w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowe Twisted Metal zostało anulowane. Duże zwolnienia w PlayStation Studios

arrow-right
arrow-right

Sony zamyka kolejne studio! Kooperacyjna gra fantasy została anulowana

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: