News

Praetorians i Commandos 2 trafią na konsole w HD

Płaczemy gdy gry z konsol trafiają na komputery, więc na pociechę niektóre klasyki konwertowane są w drugą stronę.

Chociaż Commandos 2 (2001) i Praetorians (2003) to już gry które mają niemal dwie dekady na karku, to jednak w czasach gdy wyszły stały się klasykami, a sam gameplay nie zestarzał się aż tak bardzo i nawet dziś są to całkiem grywalne tytuły. Oczywiście, jako gry strategiczne nikt nawet nie myślał wydawać ich wtedy poza PC, bo na konsolach gatunek RTS nigdy sobie specjalnie nie radził (zapewne przez sterowanie padem).

Obie gry wyjdą w jednym pudełku (to plus), i to już 18 września 2020 (czyli jeszcze latem). Każda z gier doczekała się lekkiego odświeżenia, chociaż mam wrażenie, że to Commandos 2 zyskał więcej, a Pretorianie zrobili się po prostu nieco bardziej rozmazani i nieco się zdziwiłem, że to produkcja 3D zestarzała się w tej paczce mocniej.


Jeśli nie graliście w żadną z gier, pokrótce przytoczę opisy od wydawcy, Koch Media, dotyczącą Commandos 2:

W Commandos 2 – HD Remaster przejmujesz kontrolę nad elitarną grupą komandosów i zapuszczasz się głęboko na terytorium wroga. Wykorzystujesz umiejętności komandosów, by wypełnić wiele niezwykle wymagających misji osadzonych w realiach II wojny światowej. Przygotuj się na stawienie czoła przeważającym siłom wroga, by działając w ukryciu, odmienić losy wojny.


oraz Praetorians HD:

Praetorians – HD Remaster to gra osadzona wśród politycznych machinacji rodzącego się Cesarstwa Rzymskiego. Sprawdź się na polach bitew toczonych w Egipcie, Galii i Italii, by przejąć władzę nad imperium. Strzeż się jednak – cesarza chronią pretorianie, czyli najpotężniejsza formacja wojskowa cesarstwa!

I na koniec tradycyjnie trailer. Co prawda z wersji PC, bo konsolowe Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack jakoś się swojego nie doczekało, ale różnic graficznych między konsolami nie powinno być:

Czas czytania: 2 minut, 29 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Lipcowe Oszczędności w PS Store

arrow-right
arrow-right

Zapowiedziano Shadow Warrior 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: