Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Zapowiedziano Shadow Warrior 3

Who wants some Waaang ?

Jedną z najpopularniejszych polskich marek obok Wiedźmina, Dying Light czy Bulletstorm jest Shadow Warrior stworzony przez warszawskie studio Flying Wild Hog. Wszystkie odsłony charakteryzowały się solidnie wykonaną mechanika walki mieczem, brutalnością i sprośnym humorem. Fani tych elementów z pewnością nie mogą doczekać się kolejnej gry z tej serii, na którą nie będą musieli zbyt długo czekać.

Oficjalnie ujawniono Shadow Warriora 3, który powstawał od dłuższego czasu. Opowieść ponownie skupi się na Lo Wangu, który tym razem wyruszy z byłym pracodawcą, Orochim Zillą, w celu schwytania uwolnionego z więzienia pradawnego smoka. Gra nie ma określonej daty premiery, ale twórcy celują w 2021 rok, gdzie pojawi się na PC. Prawdopodobnie tytuł dostanie wersje na konsolę PS5 i XSX, ale w późniejszym czasie. Na ten moment podzielono się z graczami krótkim zwiastunem, zaś 11 lipca mamy dostać zapis z rozgrywki produkcji.

Shadow Warrior 3, jak poprzednie odsłony, pozwoli na siekanie demonów za pomocą różnorakiego arsenału broni (palnych i białych) oraz stosowanie czarów Ki. Niewiele wspomniano o nowościach, ale wśród nich znajdzie się system swobodnego biegu, pozwalający na bieganie po ścianach czy możliwość użycia kotwiczki. Powrócą natomiast elementy RPG, które znaliśmy już z części drugiej. Niewykluczone więc, że gra wróci do stylu odsłony z 2013 roku, ale o tym pewnie przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Czas czytania: 2 minut, 14 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Praetorians i Commandos 2 trafią na konsole w HD

arrow-right
arrow-right

W końcu doczekamy się nowego Test Drive Unlimited

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.