News

Premiera World of Tanks: Xbox 360 Edition 12 lutego 2014

Wargaming ogłosił dzisiaj datę premiery „World of Tanks: Xbox 360 Edition”, która ukaże się jednocześnie na wszystkich rynkach Xbox Live 12 lutego 2014. Przygotowana specjalnie dla konsoli Xbox 360, gra udostępni znane z wersji PC, 15-osobowe taktyczne walki drużynowe online w modelu free-to-play milionom użytkowników usługi Xbox Live na całym świecie.

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez studio Wargaming West (znane wcześniej pod nazwą Day 1 Studios) gra „World of Tanks: Xbox 360 Edition” będzie dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free-to-play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live. Do gry został opracowany zupełnie nowy, intuicyjny model sterowania, integracja z Xbox Live w postaci listy znajomych, grup oraz osiągnięć, jak również interfejs gracza dostosowany do rozgrywki na dużym ekranie. „World of Tanks: Xbox 360 Edition” umożliwia także zakup dodatków w grze, w postaci czołgów klasy premium, akcesoriów i kont premium.

W dniu premiery „World of Tanks: Xbox 360 Edition” w grze będzie dostępnych ponad 100 model najpopularniejszych czołgów, z trzech nacji – Stanów Zjednoczonych, Niemiec I Wielkiej Brytanii. Kolejne modele pojazdów oraz nacje będą dodawane do gry po premierze. Więcej informacji o „World of Tanks: Xbox 360 Edition” można znaleźć na stronie www.WorldofTanks.com/Xbox.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 52 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Uzależniający zwiastun Thiefa zdradza główne aspekty gry

arrow-right
arrow-right

Ruszyły betatesty Royal Quest

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: