News

Problemy z Basement Crawl. Bloober Team uspokaja graczy

Ci z was, którzy pokusili się o zakup gry Basement Crawl, mogli już zauważyć, że występują z nią nie lada problemy. Długie łączenie z sesją lub całkowity brak połączenia, skutecznie uniemożliwiają rozgrywkę już od dnia premiery. Studio Bloober Team, odpowiedzialne za ten tytuł, wystosowało oficjalne oświadczenie, mające na celu uspokoić graczy. Pełny komunikat prasowy znajdziecie w rozwinięciu.

Na początku, dziękujemy graczom i dziennikarzom za wsparcie i zaufanie oraz wspólne testowanie gry. Dziękujemy również wszystkim osobom, które zdecydowały się grę zakupić w dzień premiery. Otrzymaliśmy bardzo wiele wiadomości mówiących o problemach i błędach występujących w trybie sieciowym, część z nich uniemożliwia rozgrywkę.

Od pojawienia się pierwszych informacji dajemy z siebie wszystko by sytuację zmienić, co za tym idzie pracujemy nad aktualizacją, która błędy wyeliminuje. Zapoznaliśmy się również z wszelkimi sugestiami i propozycjami nadesłanymi przez graczy, postaramy się systematycznie wprowadzać je w życie.

Liczymy na wasz feedback. Aby ułatwić wam sprawę utworzyliśmy maila, na który możecie wysyłać listy błędów, swoje sugestie i propozycje dotyczące gry.

support@basementcrawl.com

O wszystkich wprowadzonych zmianach będziemy na bieżąco informować. Dziękujemy za cierpliwość i jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 47 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Oferta PlayStation Plus na Marzec

arrow-right
arrow-right

Nowa gra Guerilla Games trafi na PlayStation 3?

Komentarze
...
#1
~jerry_wwa
3758 dni temu

ja sie pytam gdzie sa kur**a moje pinundze za las? DAwno nie gralem w gorsza gre, niech zamkna to studio lepiej i nie pokazuja Polski ze zlej strony!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: