News

Problemy z dostępnością PS4 zostaną wkrótce zażegnane

Od europejskiej premiery PlayStation 4 minęło już sporo czasu. Wydawać by się mogło, że problemy z dostępnością konsoli zostały zażegnane, nic bardziej mylnego. Gracze donoszą, że sprzętu jak nie było, tak nie ma, a gdy się pojawi to od razu znika, lub trafia na półki sklepowe w bardzo wygórowanych cenach. Czy sytuacja ma szanse się wkrótce odmienić? Sony zapewnia, że w kwietniu wszystko będzie już cacy.

Fergal Gara, szef brytyjskiego oddziału PlayStation zapewnia, że konsole PlayStation 4 powinny być bez problemu dostępne już od początku kwietnia. Sytuacja dotyczy oczywiście całego europejskiego rynku. Trzymajmy więc kciuki za chińskie fabryki i byle do kwietnia. Oby tylko nie okazało się, że Pan Gara sprawił nam żarcik na prima aprilis.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 17 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

W marcu zobaczymy gogle VR dla PS4?

arrow-right
arrow-right

Castlevania: Lords of Shadow 2 wielkim rozczarowaniem?

Komentarze
...
#1
~pacyk
3765 dni temu

Ja tam widziałem wczoraj w Gdańskim MM w cholerę konsol, więc przynajmniej w moim mieście nie odczuwa się braku ps4.

odpowiedz
...
#2
~lol
3764 dni temu

Przepraszam ale czy to nie takie "rewelacje" jak te "braki" PS3 na premierze gdzie te 5 tyś dolarów oferował szef Sony a konsola była w każdym sklepie?

Bo PS4 już od stycznia było w sklepach bezproblemowo dostępne i nawet na Alledrogo spryciarze co się chcieli dorobić już robili wyprzedaże z zerową marżą aby tylko nie zostać z niesprzedanym towarem.

odpowiedz
...
#3
~pacyk
3764 dni temu

Bo to wszystko ściemka była tylko po to aby nakręcić ludzi na braki. Mój kumpel z WAWY pisał mi, że konsol jest po kokardki w saturnach.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: