News

Produkty SteelSeries z serii Diablo III 50% taniej!

SteelSeries, czołowy producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, świętuje dziś rocznicę premiery trzeciej części kultowej gry legendarnego studia Blizzard, Diablo III. Dokładnie 15 maja 2012 r. nadeszło Zło, z którym zmierzyć musieli się gracze z całego świata. Walka trwa nadal, więc SteelSeries przygotowało promocję, dzięki której można zaopatrzyć się w oręż – sprzęt SteelSeries, pomocną broń w starciu z samym Panem Piekieł – za połowę normalnej ceny.

Promocja 50% na produkty z serii Diablo III trwa od 15 do 17 maja. Aby skorzystać z niższych ceny, podczas zakupów w sklepie internetowym SteelSeries wystarczy wpisać promocyjny kod „D3DAY” w ramkę discount codes, dostępną po wejściu do naszego koszyka. Promocją zostały objęte produkty z serii Diablo III http://steelseries.com/g/diablo-iii.

– Słuchawki Diablo III – czerwone, demoniczne podświetlenie, wysuwany mikrofon oraz design inspirowany D3.

– Mysz Diablo III – zaprojektowana we współpracy z twórcami Diablo III; czerwone, demoniczne podświetlenie oraz szeroki wachlarz funkcji czynią z niej doskonałą broń do walki z siłami Płonących Piekieł.

– Podkładka Diablo III QcK – światowej sławy materiałowa podkładka SteelSeries w 5 różnych wariantach gwarantuje najwyższą jakość niezależnie od intensywności gry.

Czas czytania: 1 minuta, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gran Turismo 6 oficjalnie zapowiedziane

arrow-right
arrow-right

War Thunder zmierza na PlayStation 4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: