News

PS4 i Next Xbox porównywalne mocą

Nie ma co ukrywać, że największe szychy growego biznesu doskonale orientują się na polu nadchodzących nextgenów. Do takich grubych ryb możemy śmiało zaliczyć Yannisa Mallata. Udzielił on wywiadu serwisowi Eurogamer, w którym podkreślił, że moc obliczeniowa nowego Xboxa i PS4 jest porównywalna, chociaż Microsoft postawił na bardziej społecznościowy aspekt związany szeroko z siecią.

Mallet przyznaje również, że to nie technologia wytyczy nowe standardy grania, a rozbudowane aspekty społecznościowe.

Trudno się z tym Panem nie zgodzić, niestety na razie musimy cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź nowego Xboxa, oraz kolejne szczegóły na temat PlayStation 4.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Trzy rasy w Destiny

arrow-right
arrow-right

Sony wyłoży wszystkie karty przed E3?

Komentarze
...
4069 dni temu

Wiec zdecyduja exlusiwy, a jak wiadomo microsoft cienko w tym temacie stoi

odpowiedz
...
#2
~Sceptim
4069 dni temu

No niestety, MS stawia na stare sprawdzone marki typu Halo, Forza, Gears of War, gdy Sony do swojej kolekcji exclusiv`ów dorzuca kolejne tytuły. Mam nadzieję, że MS podniesie się i podczas konferencji zadeonstruje coś świeżego.

odpowiedz
...
#3
~stróż
4069 dni temu

[quote]Sceptim:No niestety, MS stawia na stare sprawdzone marki typu Halo, Forza, Gears of War, gdy Sony do swojej kolekcji exclusiv`ów dorzuca kolejne tytuły. Mam nadzieję, że MS podniesie się i podczas konferencji zadeonstruje coś świeżego.[/quote]

Gearsy czy Halo to świetne gry, ale ile można wałkować jeden temat. Liczę na coś nowego, bo teraz nie ma już w co grać :(

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: