News

PS4 oficjalnie zapowiedziane, premiera w 2013

Sony oficjalnie zapowiedziało PlayStation 4. Konsola zadebiutuje na sklepowych półkach w okresie świątecznym 2013 roku. Niestety, na tę chwile nic więcej nie wiemy na temat premiery urządzenia. Japoński Gigant nie zdecydował się również na pokazanie czwóreczki, jej ostateczny wygląd ma zostać zaprezentowany światu na targach E3, za to wiemy już dokładnie (głownie z przecieków), jak wygląda DualShock 4.

Pad otrzymał dotykowy ekran, przemodelowany krzyżak, wejście na słuchawki, oraz przycisk share. Kontroler będzie również współpracował z kamerą, oraz przejmie część obowiązków PlayStation Move.

PS4 umożliwi graczowi przesyłanie do sieci filmów z rozgrywki, podglądanie znajomych, obsługę Facebooka, streaming gier z poprzedniej generacji (niestety, zapomnijcie o wstecznej kompatybilności), docelowo PS Vita przez Remote Play ma obsługiwać każdy tytuł z PS4.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 22 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Knack, platformówka w stylu Ratchet & Clank na PS4

arrow-right
arrow-right

Znamy datę premiery i platformy docelowe Murdered: Soul Suspect

Komentarze
...
4138 dni temu

:D urwało mi łeb w nocy, przy samej ...pie ;)

odpowiedz
...
#2
~jarząb13
4138 dni temu

Fajna grafa i wogle ale by ją mogli pokazać a nie japońców z capcom oglądałem i konsole zapowiada się świetnie jak dla mnie

odpowiedz
...
#3
~Dominik Walecki
4137 dni temu

Napewno w dniu premiery nie będę odrazu biegł do sklepu . Poczekam pół roku pogram jeszcze na starym sprzęcie na który gry będą wychodziły jeszcze przez kilka dobrych lat . Pierwsza wersja napewno będzie nie dopracowana (pamiętamy słynny RRoD z pierwszej wersji X360)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: