Ptaszki ćwierkają, że Helldivers 2 otrzyma swój własny pad DualSense
A że ptaszki, to słynąca z rzetelnych i sprawdzonych informacji strona Dealabs, możemy traktować te przecieki poważnie.
Kontroler DualSense doczekał się już wielu kolorystycznych oraz tematycznych wariantów. Do rąk graczy trafiły dotychczas między innymi limitowane edycje w motywach z takich gier jak: God Of War Ragnarok, Astro Bot, Fortnite, czy niesławny Concord. Wszystko wskazuje na to, że grono produkcji cieszących się własnymi projektami padów od Sony niebawem się powiększy.
Według francuskiego portalu Dealabs, którego wiadomości przeważnie się sprawdzają, Sony zamierza jeszcze w grudniu zaprezentować najnowszy model swojego flagowego kontrolera. Tym razem dedykowany będzie on grze Helldivers 2. Sieciowej strzelance udało się od dnia premiery zyskać bardzo dużo grono sympatyków, dlatego chętnych na zapowiadany produkt nie powinno zabraknąć. Warto dodać, że wspomiany tytuł został również zrecenzowany na łamach Gameonly i został doceniony przez GoDlike'a.
Daty premiery pada, nie jest jeszcze znana. Przecieki wskazują jednak, że możemy poznać ją podczas grudniowego State of Play. Cena odpowiadać ma ostatniemu modelowi DualSense z limitowanej edycji Fortnite. Zainteresowani gracze powinni więc spodziewać się wydatku w okolicach 370 PLN. Co sądzicie o nowym wariancie sprzętu Sony?
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Rise of the Ronin na PC już w marcu... ale nie wydaje jej Sony - 28.01.2025 10:35
• Sony miało anulować kolejne dwie gry. Twórcy Demon's Souls mogli przenieść God of War w świat live service - 18.01.2025 15:05
• Helldivers 2 i Horizon Zero Dawn doczekają się filmowych adaptacji - 10.01.2025 08:39
• 30 Lecie marki PlayStation z miłym gestem dla graczy - 04.12.2024 13:00
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: