News

Resident Evil 6 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki

Parcie na szósta część Resident Evil jest tak ogromne, że ludzie nawet nie zwracają uwagi na negatywne opinie w prasie, tylko gnają do sklepów po swoją kopię.

Capcom już zaciera rączki i cieszy się z takiego obrotu sprawy informując przy tym, że do sklepów na całym świecie rozesłano już ponad 4,5 miliona Residentów. Japoński gigant postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko, bo chce, aby do końca marca przyszłego roku rozeszło się aż siedem milionów egzemplarzy gry. Realne? Jak myślicie?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ktoś chętny do wypatroszenia obcych?

arrow-right
arrow-right

Taką promocję to ja rozumiem

Komentarze
...
#1
~R.A.F.
4308 dni temu

Sprzedaje się, bo gra jest bardzo, bardzo dobra. Zupełnie nie rozumiem tej nagonki w mediach na nowego Residenta. Ludzie, mamy 2012 rok... nikt nie wyda Resident Evil 2 podciągniętego do grafiki HD, jako nowej pełnoprawnej części...

odpowiedz
...
4307 dni temu

[quote]R.A.F.:tej nagonki w mediach na nowego Residenta. Ludzie, mamy 2012 rok… nikt nie wyda Resident Evil 2 podciągniętego do grafiki HD, jako nowej pełno[/quote]

Wiadomo i nikt na to nie liczy. Ale klimat można było utrzymać. Wystarczyłoby bazować na miażdżącej czwartej odsłonie i mamy hit. A to to papka Hollywood action i w dodatku z paskudną oprawą graficzną. Zaznaczę ku ścisłości że miałem niefart grać w re6 i ta owa nagonka na ten bezpłciowy produkt jest całkowicie uzasadniona. Mi osobiście re6 nie przypadł do gustu i przy tak zacnym tytule powinno trzymać się reguł jakie przyniosły mu pieniądze. I nie sądzę żeby re6 osadzony w klimacie surwiwal horror był mniej pożądany niż ta beznadziejna akcyjna papka jakich dziś na peczki. BRRR!!!! re6 to qpa!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: