News

Oferta PlayStation PLUS na Styczeń

Znamy już styczniową ramówkę dla członków PS Plus. Właściciele Playstation 3 oraz PS Vita dostaną tradycyjnie po dwa nowe tytuły, natomiast gracze nowej generacji tylko jedną, pomniejszą gierkę. Oferta wejdzie w życie już 24 grudnia dla PS3 i PS Vita, a posiadacze PS4 zaczekają do 8 stycznia. Prezentujemy pełną ofertę tytułów, udostępnionych w ramach PlayStation PLUS.

PlayStation 4 • Dopiero 8 stycznia zmieni się oferta dla PS4. Z gry wypadnie Contrast, a na jego miejsce wskoczy Don`t Starve.

PlayStation 3 • Od 24 grudnia właściciele PS3 będą mogli pobrać Borderlands 2 oraz DmC: Devil May Cry. Dalej będzie dostępne Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, LittleBigPlanet Karting, XCOM: Enemy Unknown (gry roczne) oraz Guacamelee!, Stealth Inc. A Clone in the Dark, Remember Me i Giana Sisters: Twisted Dream.

PlayStation Vita • Również 24 grudnia zmieni się repertuar dla PS Vita. Na liście obok Guacamelee!, Uncharted: Złota Otchłań i Gravity Rush, pojawią się Soul Sacrifice oraz Blazblue Continuum Shift Extend.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 30 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Brutalny zwiastun drugiego sezonu The Walking Dead

arrow-right
arrow-right

Ubisoft ujawnia datę premiery dodatku do AC IV: Black Flag

Komentarze
...
#1
~sati
3868 dni temu

Gierki fajne, tylko PS4 dostaje kupe:(

odpowiedz
...
#2
~icek009
3868 dni temu

A grałeś już w Don’t Starve, że tak piszesz?

odpowiedz
...
#3
~Ciprillo
3868 dni temu

Don't Starve może być fajnym indykiem, ale to faktycznie trochę za mało dla PS4.

odpowiedz
...
3867 dni temu

Myślę, że @sati miał na myśli ilość gier. Kiedyś były 3-4 na PS3 i 2-3 na Vitę, ostatnio dwie na każdą, a teraz mamy raptem 1 na PS4 i 2 na resztę.

odpowiedz
...
#5
~rob
3865 dni temu

Chyba normalne że na PS4 puki co mało jest gier w plus bo ogólnie jest mało gier. Chyba nikt normalny nie oczekuje, że w plusie będą dawać normalne tytuły AAA na ps4. Gdyby tak zrobili to w ciągu 3-4 miesięcy musieli by wydać wszystkie tytuły jakie są na PS4 i co dalej?No i kto by kupił pudełkowe wersje?

odpowiedz
...
#6
~Sokrateska
3865 dni temu

Ale Don’t Starve? To powinni dać chociaż ze dwa indyki.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: