News

Rusza promocja cenowa na Battlefield 4

W tym tygodniu dodatek Battlefield 4: Drugie uderzenie został udostępniony graczom ze statusem Premium. Z tej okazji rusza promocja cenowa Battlefield 4, codziennie dla społeczności czekają nagrody i wyzwania. Korzystając z premiery dodatku Drugie uderzenie”, EA Polska uruchomiło czasową promocję cenową na podstawową wersję gry. Nowe ceny będą obowiązywać do 16 marca:

• Ceny wersji PC: już od 79 PLN

• Ceny wersji PlayStation 3 oraz Xbox 360: już od 129 PLN

Od wczoraj użytkownicy Battlefield 4 Premium na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3, PalyStation 4 i Xbox 360, mogą pobrać najnowszy dodatek do gry „Battlefield 4: Drugie uderzenie”, który oferuje dostęp do 4 popularnych map z poprzedniej wersji gry, są to:

• Kaspijska granica.

• Operacja metro.

• Zatoka Omańska.

• Ognista burza.

Prócz tego, rozszerzenie „Drugie uderzenie” oferuje 5 dodatkowych broni, jeden pojazd, 10 nowych zadań oraz tryb przejęcia flagi. „Battlefield 4 Drugie uderzenie” będzie dostępny w sprzedaży od 4 marca na www.origin.com dla pozostałych graczy, którzy nie skorzystali z oferty Premium. Przypominamy, że do końca lutego trwa miesiąc na cześć graczy – seria specjalnych wydarzeń i nagród przygotowanych specjalnie dla społeczności gry Battlefield 4. Codziennie logując się w grze otrzymujesz w prezencie pakiet bojowy z premiami do punktów doświadczenia i dodatkami do broni (brązowy w powszednie dni tygodnia, srebrny w sobotę/niedzielę). Prócz tego na graczy czekają weekendy z podwójnym doświadczeniem oraz pakiety odblokowujące wszystkie typy granatów i broni krótkich z podstawowej wersji gry.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pierwszy materiał wideo z Helldivers na PS4

arrow-right
arrow-right

Wszystkie nowości w Final Fantasy X | X-2 HD Remaster

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: