News

Sala Przesłuchań - nowy konkurs na GameOnly!

W jednym z tych mrocznych i ciemnych zaułków miasta znajduje się opuszczona i zapomniana przez wszystkich sala. Jej ściany są obskurne, podłoga niemiłosiernie skrzypi, a w środku brak jest jakiegokolwiek umeblowania oprócz kilku rozklekotanych krzeseł. W kącie jednak można zauważyć zdezelowany i wysłużony magnetofon, który już za niedługo stanie się obiektem wstrętu i obrzydzenia śmiałków, których co miesiąc zapraszał będę do rzeczonej sali... na muzyczne tortury.

Wymagany jest wprost słuch absolutny i nieziemski refleks, aby przełamać koszmarne męczarnie i wyjść z sali z nagrodą. Sala jest dźwiękoszczelna, toteż jakiekolwiek przerażający krzyki, jęki rozpaczy czy wzywanie pomocy przez przegranych mija się z celem, bo i tak nie zostaną one wychwycone przez naczelnego. Całe zadanie polegać będzie na odgadnięciu tytuły gry, do którego należy kilkuminutowa ścieżka dźwiękowa, którą na podniszczonym magnetofonie uruchomi moja zacna asystenkta. Użytkownikowi, który dokona tego wprost heroicznego wyczynu wręczę nagrodę, będzie nią gra odgadnięta przez niego w konkursie.

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości co do charakteru konkursu przedstawiam Wam poniżej jego zasady:

- należy podawać tylko i wyłącznie dokładny tytuł gry, więc wszelkie skróty myślowe i uproszczenia nie będą w ogóle brane pod uwagę
- odpowiedzi umieszczamy w komentarzu pod newsem dotyczącym konkursu, a nagroda trafi w ręce osoby, która udzieli poprawnej odpowiedzi jako pierwsza
- w razie problemów z odgadnięciem prawidłowego tytułu przewidzianych jest 5 podpowiedzi (jedna na każdy dzień, począwszy od poniedziałku)
- konkurs będzie pojawiał się w losowy weekend każdego miesiąca, najczęściej w godzinach wieczornych
- osoba, która zwyciężyła już w poprzedniej odsłonie konkursu, nie ma możliwości udziału w kolejnej jego edycji
- konkurs obejmuje pozycje wydane od czasu pojawienia się konsol X360 i PS3 na rynku

Startujemy już w lutym - a to ostatni weekend tego miesiąca, więc nie mamy specjalnego wyboru - toteż jeszcze dzisiaj albo jutro wieczorem spodziewajcie się pierwszej odsłony naszego konkursu. Bądźcie czujni!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Premierowy zwiastun kolekcji Jak and Daxter

arrow-right
arrow-right

Kolejna gra z serii Just Dance zapowiedziana

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: