News

SEGA pracuje nad aż pięcioma nowymi grami

Z których każda wywoła pewnie łezkę u wiernych fanów.

To nie koniec niespodzianek na tegorocznym The Game Awards. Lubicie odświeżenia i rebooty starszych gier? Jeśli tak to z pewnością będziecie podekscytowani wiadomością, że SEGA takie właśnie produkcje przygotowuje i to nie jedną, dwie, czy trzy, ale całe PIĘĆ tytułów naraz. Na dość niecodziennym trailerze, w którym przez połowę filmu niepotrzebnie widzimy ekscytującą się wniebogłosy nietypową parę graczy udało się wypatrzeć kilka nowych produkcji, dzięki czemu już teraz możemy potwierdzić, że SEGA pracuje nad Crazy Taxi, Golden Axe, Jet Set Radio, Shinobi oraz Streets of Rage i to wszystko jednocześnie.

Ponadto dyrektor generalny amerykańskiego oddziału Segi udzielając wypowiedzi do kamery dał nam także do zrozumienia, że mogą to nie być ostatnie słowa firmy w zakresie odświeżeń starszych serii:

Dzisiejsze ogłoszenie to dopiero początek naszego projektu. Przede wszystkim naszą ambicją będzie tworzenie świetnych gier z zapadającymi w pamięć postaciami i światami. Mamy nadzieję, że fani w każdym wieku będą z zainteresowaniem śledzić naszą przyszłość, gdy będziemy wydawać te projekty w nadchodzących latach

Producent zaznaczył jednak, że wciąż nad ujawnionymi wyżej projektami wciąż jeszcze trwają prace, a ich premiery możemy spodziewać się w przeciągu kilku najbliższych lat. Z samego trailera możemy potwierdzić obecność następujących marek.

* Crazy Taxi — zwariowana, dynamiczna rozgrywka, w której gracze muszą przedzierać się przez ruch uliczny w otwartym świecie gry, aby dostarczyć pasażerów do miejsca docelowego przed upływem czasu.
* Golden Axe — seria z gatunku hack&slash z walką na bkiskim dystansie, osadzona w świecie fantasy pełnym bestii, mieczy i magii.
* Jet Set Radio — ta marka łączy pełne atrakcji przemierzanie tętniącego życiem Tokio z jazdą na deskorolce, możliwością wyrażania siebie poprzez graffiti, kulturę uliczną i buntownicze motywy.
* Shinobi — marka, w której gracz korzysta z shurikenów, ninjutsu i ataków specjalnych, aby pokonać wrogów w pełnej akcji i wymagających poziomów rozgrywce z widokiem z boku.
* Streets of Rage — seria z gatunku „beat 'em up” łącząca szybką walkę na pięści ze świetną muzyką, która rozgrywa się pogrążonych w bezprawiu miejskich terenach.

Czas czytania: 2 minut, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Black Myth Wukong z nowym zwiastunem i datą premiery

arrow-right
arrow-right

Kemuri to nowy projekt weterana Tango Gameworks

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: