News

Kemuri to nowy projekt weterana Tango Gameworks

Produkcja zaskakuje nietypowym stylem artystycznym.

Znacie Ikumi Nakamurę? To jedna z ciekawszych kobiet japońskim gamedevie przez wiele lat związana z Tango Gameworks, odpowiadającym chociażby za Ghostwire: Tokyo, czy HiFi: Rush. Ikumi dość nieoczekiwanie pojawiła się na scenie gali The Game Awards tego wieczoru, aby ujawnić swój pierwszy niezależny projekt od czasu odejścia z japońskiego studia. Nosi on nazwę Kemuri, a choć o nim niewiele wiemy, to już teraz intryguje on swoim pięknym stylem artystycznym.

Na krótkim filmie przedstawiającym futurystyczne, prawdopodobnie azjatyckie metropolie, drużyna bohaterów, wykorzystująca zarówno futurystyczną technologię, jak i broń manualną, stara się ścigać dziwaczne kreatury będące połączeniem magii i zwierząt. Niestety to właściwie wszystko, co na ten moment wiemy o Kemuri. Szef The Game Awards, Geoff Keighley, zasugerował, że projekt Ikumi znajduje się jeszcze w mocno początkowej fazie rozwoju, toteż na razie nie poznamy szczegółów, a tym bardziej daty premiery.

Nakamura cieszy się sporym uznaniem wśród fanów dzięki swojej wcześniejszej twórczości w Capcom, PlatinumGames, a ostatnio w Tango Gameworks. W tym ostatnim Nakamura pracowała jako artystka przy obu częściach gry The Evil Within oraz jako dyrektor kreatywny przy Ghostwire: Tokyo, choć odeszła, zanim projekt został ukończony.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 5 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

SEGA pracuje nad aż pięcioma nowymi grami

arrow-right
arrow-right

World of Goo 2 zadebiutuje już w przyszłym roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: