News

Senua's Saga: Hellblade II na nowym zwiastunie z rozgrywką. Gra wciąż bez dokładnej daty premiery

Senua's Saga: Hellblade II pojawiło się na The Game Awards z nowym zwiastunem pełnym rozgrywki. Wciąż jednak nie ujawniono kiedy możemy spodziewać się premiery.

Również Microsoft zaznaczył swoją obecność na właśnie trwającym The Game Awards, dzięki nowemu zwiastunowi Senua's Saga: Hellblade II. Warto przypomnieć, że to właśnie w trakcie tego wydarzenia kilka lat temu pierwszy raz ujawniono pracę nad grą. Trzy lata później produkcja powraca po raz kolejny.

Twórcy powracają, aby zaprezentować kolejny materiał z nadchodzącej produkcji. Nie zabrakło nowych ujęć z rozgrywki pełnych mrocznych scen. W końcu pojawiło się kilka urywków, w których możemy przyjrzeć się bliżej pojedynkom. Niestety w tym przypadku nie widać znaczących różnic względem pierwszej odsłony.

Tytuł wciąż nie otrzymał dokładnej daty premiery, a wiemy jedynie, że możemy oczekiwać jej w 2024 roku. Gra pojawi się ekskluzywnie dla Xbox Series X|S i PC. Jak w przypadku każdej gry Microsoftu, tak i w tym przypadku możemy oczekiwać premiery w Xbox Game Pass. Co sądzicie o grze? Czy Hellblade sprostował waszym oczekiwaniom w kwestii grafiki?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

No Rest for the Wicked zapowiedziane. Twórcy Ori and the Will of the Wisps przedstawiają swojego RPG akcji

arrow-right
arrow-right

God of War Ragnarök z bezpłatnym rozszerzeniem. Valhalla zadebiutuje już za kilka dni

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: