News

No Rest for the Wicked zapowiedziane. Twórcy Ori and the Will of the Wisps przedstawiają swojego RPG akcji

Moon Studios zaskakuje zapowiadając nową produkcję. Studio zapowiada swojego RPG-akcji.

Na The Game Awards nie brakuje niespodzianek. Tym razem takim zaskoczeniem może wyróżnić się Moon Studios, czyli zespół odpowiedzialny za wysoko oceniane Ori and the Will of the Wisps wydane przez Xbox Game Studios. Drogi studia z wydawnictwem jednak się rozeszły, a nowa gra zostanie wydana przez Private Division.

No Rest for the Wicked to produkcja umieszczona w świecie fantasy. Twórcy przygotowują mroczniejszą produkcję w gatunku RPG-akcji. Na przedstawionym zwiastunie nie brakuje ujęć z rozgrywki, na których momentalnie wyróżnia się styl artystyczny, z którego słynie studio.

Tytuł pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC, ale do tej pory nie otrzymaliśmy informacji na temat przewidywanej daty premiery. Kolejne szczegóły na temat produkcji mają zostać ujawnione w trakcie show The Wicked Inside poprowadzonego przez twórców. Show zostało zaplanowane na 1 marca 2024 roku, więc chętni na poznanie gry muszą uzbroić się w trochę cierpliwości.

Jak podoba wam się zwiastun? Uważacie, że studio robi krok do przodu w stosunku do swoich ostatnich gier? Co sądzicie o rozstaniu z Xbox Game Studios? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Rise of the Ronin z datą premiery! Nowy tytuł od PlayStation Studios już na wiosnę

arrow-right
arrow-right

Senua's Saga: Hellblade II na nowym zwiastunie z rozgrywką. Gra wciąż bez dokładnej daty premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: