Sezonowe dodatki i nowy zwiastun Killzone: Shadow Fall
Ekipa z Guerrilla Games wypuściła właśnie do sieci kolejny zwiastun Killzone: Shadow Fall, na którym możemy oglądnąć zupełnie nowe fragmenty rozgrywki prezentujące w akcji tajniki multiplayera. Poznaliśmy również szczegóły dotyczące przepustki sezonowej, za którą trzeba będzie zapłacić 20 euro, czyli około 85 złotych. Czy warto? Przekonajcie się sami.
W ramach season passa otrzymamy:
- Sieciowy tryb kooperacji, w którym maksymalnie do czterech graczy skupi się na odpieraniu ataków kolejnych fal wrogów,
- Trzy dodatkowe zestawy map do trybu kooperacji,
- Dwa specjalne rozszerzenia do trybu sieciowego, o których usłyszymy więcej w niedalekiej przeszłości,
- Bajerancką skórkę dla drona bojowego oraz taniec zwycięstwa nad pokonanym wrogiem.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 20 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• FRONT MISSION 3: Remake zmierza na kolejne platformy! Premiera początkiem przyszłego roku - 27.12.2025 16:00
• Wesołych Świąt 2025 i Szczęśliwego Nowego Roku od całej redakcji GameOnly! - 24.12.2025 12:03
• Wielkie promocje na konsole, akcesoria i gry PlayStation! Zakupy idealne pod choinkę - 21.12.2025 01:05
• Premiera Holstin coraz bliżej. Deweloperzy łączą siły z Team 17 - 20.12.2025 13:09
• Grand Game Awards już dziś o 19 polskiego czasu. Oglądacie? - 19.12.2025 15:04
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Mówili ,że nie będzie DLC a już zapowiadają Killzone: Shadow Fall.Idioci pewnie kupią coś co powinno być w podstawce.Tak czy inaczej po tym jak Sony wprowadziło płatny multiplayer nie zamierzam kupić gry za ponad 200 zł.Tą część kupie jak cena spadnie.I tak w pierwszym miesiącu w PS Plus będzie DriveCLub więc nie będzie źle.
odpowiedzTam miało być już zapowiadają season passa do Killzone: Shadow Fall.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: