News

Silent Hill 2 Remake z pierwszym gameplayem

Nie do końca chyba spodobał się on jednak graczom.

Gdy jakiś czas temu zapowiedziano remake Silent Hill 2 od polskiego Bloober Team, to wiele osób wyrażało wątpliwości, czy to studio podoła trudnemu zadaniu, jakim jest odświeżenie tak kultowej gry jak właśnie Silent Hill 2. Deweloperzy z Bloober Team będąc pewni swego ujawnili właśnie gameplay z remake'u, który miał rozwiać wątpliwości graczy.

No i wygląda na to, że jednak nie rozwiał, bo obecnie film ma 20 tysięcy lajków i 14 tysięcy łapek w dół, a biorąc pod uwagę, że wielu z nich i tak przez zmiany na YouTube nie widać, to można przypuszczać, że może być ich nawet sporo więcej.

Zaprezentowany materiał skupia się głównie na eksploracji oraz walce. Gracze pod filmem licznie krytykują jednak animacje bohatera oraz zbytni fokus na samych potyczkach w trailerze. Pod względem fabularnym najprawdopodobniej nadal będziemy mieli do czynienia z wątkiem poszukiwania swojej ukochanej przez głównego bohatera — Jamesa, który w tym celu przybywa do spowitego mgłą mrocznego miasteczka Silent Hill.

Niestety wciąż nie znamy daty premiery gry. W oczekiwaniu na tytuł możecie zapoznać się z darmowym Silent Hill The Short Message udostępnionym przez Konami —  Silent Hill The Short Message z premierą już dzisiaj! Produkcja została udostępniona bezpłatnie. Silent Hill 2 Remake ma zadebiutować na PS5 oraz PC. Gra najprawdopodobniej ominie Xboksa.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Helldivers 2 na nowym zwiastunie!

arrow-right
arrow-right

Nowe Metro Awakening będzie grą VR

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: