News

Sniper: Ghost Warrior 2 - milion sprzedanych kopii na premierę!

Wczoraj miał miejsce przedpremierowy pokaz gry Sniper: Ghost Warrior 2, na który przybyło przeszło 100 przedstawicieli polskich mediów. Podczas imprezy, szef CI Games Marek Tymiński poinformował, że na dzień premiery sklepy na całym świecie zamówiły łącznie nieco ponad milion egzemplarzy gry! Jest to więc bez wątpienia największa polska premiera 2013 roku! Sniper: Ghost Warrior 2 zadebiutuje w Polsce już w najbliższy piątek, 15. marca.

„Sniper: Ghost Warrior 2 to aktualnie największa produkcja w historii naszej firmy. Na jej stworzenie wydaliśmy ponad 20 milionów złotych, wyłączając koszty promocji i zakupu licencji na silnik! Wszystko wskazuje na to, że tak duże inwestycje opłaciły się. Wprowadzenie do sklepów przeszło miliona egzemplarzy gier na day one, to świetna prognoza dla przyszłej sprzedaży gry!” - mówi Marek Tymiński, szef CI Games.
Studio ujawniło również, że ma w planach 2 dodatki do gry Sniper: Ghost Warrior 2. „Mogę powiedzieć, że dodatki do Snipera 2 nie są elementami wyciętymi z pierwotnej wersji gry. Odcinamy się od takich praktyk i jestem przekonany, że gracze to docenią.” – komentuje Tymiński. Więcej informacji o dodatkach do Sniper: Ghost Warrior 2 zostanie ujawnionych w najbliższych tygodniach.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Obszerny wywiad Adama Badowskiego

arrow-right
arrow-right

Pierwsze informacje oraz gameplay z PAYDAY 2

Komentarze
...
#1
~Brugi
4089 dni temu

Gra która spełni wszystkie moje oczekiwania,tak było z Sniper: Ghost Warrior 1 więc wiem że kolejna część też mnie nie zawiedzie.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: