News

[Aktualizacja #2] Gry w PS+ wyjątkowo dopiero w czwartek

W Sony ktoś popił szampana jeszcze przed nowym rokiem, bo USA swoje gry dostało 1 stycznia, a u nas jednak będą później... i nawet oficjalny komunikat podaje złą datę.

Aktualizacja 16:00, 2 stycznia
Skontaktowałem się z brytyjskim oddziałem na twitterze i potwierdzili, że na blogu jest zła informacja (chociaż najpierw byli sami zdziwieni, że gier jeszcze nie ma) i została ona poprawiona. Uff, naprawiłem świat ;)

Custom image

Dla przypomnienia, styczniowa aktualizacja:

PlayStation Plus

Styczeń 2019

Steep // Portal Knights // Amplitude // Fallen Legion: Flames of Rebellion // Zone of the Enders HD Collection // Super Mutant Alien Assault

---

Aktualizacja 20:00, 1 stycznia
Przeglądając profile na facebooku/twitterze zarówno brytyjskiego jak i polskiego oddziału PlayStation, wyraźnie wynika, że gry będą dostępne do pobrania od 3 stycznia (czwartek). Oficjalny blog wprowadza jednak w błąd datą 1 stycznia (zwyczajowy pierwszy wtorek miesiąca). Dziwna sprawa, ktoś chyba za szybko zaczął pić szampana i nie przyłożył się do roboty, pisząc post z listą gier. Zaktualizowałem wpis z listą gier, aby nie było wątpliwości, jeśli jednak gry pokażą się jutro, na pewno o tym napiszę.


---
Oryginalny post:

Dzisiaj w PS Store powinny pojawić się styczniowe gry w ramach PS+. Ale gier wciąż nie ma. Sprawdziłem też czy to nie wina naszego polskiego oddziału, w którym nikt nie odkliknął dostępności z powodu wolnego dnia. W sklepach brytyjskim czy niemieckim sytuacja wygląda jednak podobnie.
Ameryka jednak, mimo różnicy w strefach czasowych (-8 do -10h), swoje gry dostała - wygląda więc, że sklep europejski źle skonfigurowano, a dziś niestety nikogo nie ma w pracy aby to naprawić.

Jak tylko pojawią się gry, zaktualizuję newsa i dam wam znać. Obawiam się, że gry pojawią się jednak dopiero jutro gdy ludzie przyjdą do pracy (9:00 rano).

Tak aktualnie wygląda nasz polski sklep:
Custom image

Amerykańska wersja:
Custom image


Wspomniane gry: Steep Portal Knights Amplitude Fallen Legion: Flames of Rebellion Zone of the Enders HD Collection Super Mutant Alien Assault

Czas czytania: 2 minut, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Atlus zapowiada grę Persona 5 R, film i koncert

arrow-right
arrow-right

Demo Anthem nadchodzi

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: