News

Sony ogłasza wielki konkurs PlayStation 3

Sony Computer Entertainment Polska ogłasza Wielki Konkurs PlayStation 3. W ramach konkursu, nowi nabywcy konsoli PS3 z dyskiem 500GB, będą mogli co tydzień zagrać o jeden z dziesięciu samochodów marki Citroën oraz inne, atrakcyjne nagrody. Wielki Konkurs PS3 zaczyna się 14 lutego 2014 i będzie trwał przez 10 kolejnych tygodni, aż do 28 kwietnia 2014.

Osoby, które w tym okresie zakupią konsolę PS3 z dyskiem o pojemności 500GB, zarejestrują się na stronie www.WielkiKonkursPS3.pl i wykonają zadanie konkursowe, będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Co tydzień przez 10 kolejnych tygodni do wygrania:

- samochód marki Citroën DS3
- smartfon Sony Xperia Z1™Compact
- konsola przenośna PlayStation Vita
- 7 x rocznych subskrypcji PlayStation Plus (działa na PS4, PS3 i PS Vita)

Zadaniem konkursowym uczestników jest przesłanie zdjęcia, ukazującego, jak bardzo cieszą się z tego, że dzięki PS3 weszli do świata PlayStation, a następnie zaproszenie do tego grona innych graczy za pomocą krótkiego opisu. Oceniane będą kreatywność, poczucie humoru i oryginalność nadsyłanych prac.

Marka PlayStation cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością – mówi Marcin Ziobrowski, Dyrektor Zarządzający w SCE Polska – PS3 jest idealną ofertą dla wszystkich graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z konsolami, graczy rodzinnych oraz tych, którzy szukają idealnego urządzenia do gier i multimediów w atrakcyjnej cenie. Mamy nadzieję, że Wielki Konkurs PS3 będzie dodatkową nagrodą dla tych konsumentów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Aktor dubbingujący potwierdza - Halo 5 dopiero w 2015

arrow-right
arrow-right

Efektowny zwiastun drugiej Bayonetty

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: