News

South Park: Snow Day! nadchodzi. Animacja dla dorosłych doczeka się kooperacyjnej odsłony w 3D!

South Park powróci w 2024 roku w całkowicie nowej produkcji. Tytuł odchodzi od stylu graficznego znanego z animacji. Snow Day! to kooperacyjna rozgrywka w 3D.

O tym, że THQ Nordic tworzy produkcję w świecie South Park, wiemy już od zeszłego roku, ale mało kto spodziewał się tak dużych zmian względem tytułów przygotowanych wcześniej przez Ubisoft. South Park: Snow Day! to zupełnie inna produkcja. Tym razem jako Cartman, Stan, Kenny oraz Kyle przejdziemy do trzeciego wymiaru.

Na zwiastunie przedstawiono pierwsze ujęcia z rozgrywki. Na krótkim zwiastunie możemy zobaczyć ujęcia z walki prowadzonej w czasie rzeczywistym. Produkcja została stworzona w pełnym 3D, ale stara się trzymać stylistyki znanej z animacji. Twórcy zapowiadają premierę kooperacyjnego multiplayera na 2024 roku.

Nowy South Park to tytuł tworzony na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC. O kolejnych szczegółach dotyczących produkcji będziemy informować was na bieżąco. Zainteresowani, czy wolelibyście kontynuację The Fractured but Whole?

Czas czytania: 1 minuta, 42 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

THQ Nordic Showcase w podsumowaniu. Wszystkie zwiastuny w jednym miejscu

arrow-right
arrow-right

Gothic 1 Remake na zwiastunie. Twórcy witają w Starym Obozie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: