News

Gothic 1 Remake na zwiastunie. Twórcy witają w Starym Obozie

Właśnie otrzymaliśmy kolejny obraz odświeżonego Gothica. Zaprezentowany zwiastun przedstawia Stary Obóz. Nie możemy tutaj jednak mówić o rozgrywce, a o scenach na silniku gry.

THQ Nordic ujawnia kolejne szczegóły dotyczące ulepszonej wersji pierwszego Gothica. Remake został zaprezentowany na zwiastunie przedstawiającym Stary Obóz, czyli miejsce, które na pewno kojarzą prawdziwi fani produkcji.

Alkimia Interactive, czyli twórcy nadchodzącego odświeżenie nie zdecydowali się jednak przedstawić na zwiastunie rozgrywki z przygotowywanej gry. Zamiast tego zdecydowano się przygotować zwiastun na silniku gry, czyli prezentacja tego jak produkcja może wyglądać. Na dodatkowe szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać, ponieważ wciąż nie ujawniono daty premiery.

Biorąc pod uwagę zapowiedziany niedawno port na Nintendo Switch , nie możemy mówić o debiucie serii na konsolach, ale to bez wątpienia idealna okazja, by zaprezentować się na Xbox Series X|S i PlayStation 5 w całkowicie nowym wydaniu.

Jak podobał się wam zwiastun? Oczekiwaliście trochę innego podejścia do odtworzonego klasyka, czy może szykujecie już portfele na złożenie zamówienia przedpremierowego? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 48 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

South Park: Snow Day! nadchodzi. Animacja dla dorosłych doczeka się kooperacyjnej odsłony w 3D!

arrow-right
arrow-right

Zapowiedziano Titan Quest 2! Oczekiwana produkcja na pierwszym zwiastunie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: