News

Square Enix chce pokazać tworzenie Luminous Engine

Pamiętacie demo nowego silnika graficznego w Agni's Philosophy, którym Square Enix pochwalił się na E3? To zainteresuje Was fakt, że Kwadratowi chcą pokazać jak go tworzyli innym developerom.

Pokazy mają zostać zorganizowane w dniach 23 i 24 listopada w Japonii - pierwszego dnia ma zostać ukazana 30-minutowa prezentacja Agni's Philosophy. Potem około godziny Square Enix spędzi na przedstawianiu pracy konceptowej i na koniec dwie godziny będą opowiadać o pracy nad uzyskaniem tej jakości w czasie rzeczywistym.

Drugiego dnia nadal będzie kontynuowana prezentacja o uzyskaniu wysokiej jakości, po czym odbędzie się dwugodzinna sesja o wykorzystaniu rysunków koncepcyjnych w grafice czasu rzeczywistego. Na koniec pozostanie godzinne seminarium o zarządzaniu projektami, 30-minutowe demo Final Fantasy XIV, oparte głównie na pokazaniu działania serwera i wywiad o sztucznej inteligencji w grach następnej generacji.

Liczę, że przede wszystkim prezentacja Agni's Philosophy zostanie przez Square przedstawiona publicznie i nie będą chować się za zamkniętymi drzwiami. Jeszcze na koniec filmik z pokazu z E3 dla przypomnienia o jaki silnik chodzi.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 43 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Prey 2 znika ze stron Bethesdy

arrow-right
arrow-right

DLC w dzień premiery istnieją, bo sami tego chcemy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: