News

STALKER: Legends of the Zone Trilogy wyciekło. Premiera pakietu już niedługo

Przypadkowo ujawniono nadchodzący pakiet odświeżeń gier z serii Stalker. Premiera już za kilka miesięcy.

Od wielu miesięcy czekamy na premierę STALKER 2: Heart of Chornobyl. Wielokrotnie opóźniana premiera ma związek z krytycznymi warunkami, w jakich tworzona jest produkcja. Twórcy z GSC Game World muszą mierzyć się z tworzeniem gry w trakcie trwania wojny w Ukrainie. Aktualna data premiera została zaplanowana na 5 września 2024 roku.

Fani serii będą mogli zacząć świętować trzy miesiące wcześniej. Kilka japońskich sklepów przedwcześnie ujawniło nadchodzące S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy. Nadchodząca kolekcja to remastery uwielbianych przez graczy klasyków. Na odnalezionych grafikach możemy przyjrzeć się bliżej pierwszym ujęciom z gry w wersji na PlayStation 4.

W skład zestawu wchodzi:

• S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
• S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo
• S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Premiera została zaplanowana na 27 czerwca i chociaż aktualnie wiemy wyłącznie o wersji na PlayStation 4, to gra powinna również pojawić się na Xbox One i PC, bardzo prawdopodobna jest również wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Do zapowiedzi gry miałoby dojść już niedługo, możliwe, że nawet dzisiaj na wydarzeniu Microsoftu Xbox Partner Preview, które przedstawi kilka nadchodzących gier third party.Graliście w Stalkera? Jak wspominacie serię? Uważacie, że marka zasługuje na godny powrót? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ghost of Tsushima zmierza na PC! Nowa wersja gry na oficjalnym zwiastunie

arrow-right
arrow-right

Polski akcent w Halo:TMCC

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: